InnerJoy: Meditasyon, Uyku

0
1148
innerjoy meditasyon uyku uygulama inceleme

Yaşam kalitemizi belirleyen faktörlerden biri de sağlıklı bir zihne sahip olmak. Bedenimiz kadar zihnimizin de sağlığı, iyi bir yaşam sürdürmemiz için gereklidir. Bu nedenle zihin egzersizlerinin önemi büyük. Dinç, dinlenmiş, arınmış bir zihne sahip olmak isteyenlerin başvurduğu en çok yöntem ise meditasyon! Kişiselleştirilmiş bir meditasyon uygulaması ile siz de bu deneyimden faydalanmak ister misiniz? Sizleri InnerJoy uygulaması ile tanıştıralım.

InnerJoy: Meditasyon, Uyku uygulaması; yapay zeka destekli kişiye özel meditasyon programları ile verimli keşiflere yolculuk yaptırıyor. Uygulama tamamen size özel kişiselleştirilmiş bir meditasyon deneyimi sunuyor.

Mobil uygulamada stres, odaklanma, dikkat eksikliği, uyku problemleri, yorgunluk gibi yüzlerce konuda 700’den fazla rahatıcı farkındalık ve nefes egzersizi bulunuyor. İçindeki yapay zeka ve sanal gerçeklik gibi yenilikçi teknolojiler ile bu deneyimi size özel hale getiriyor.

Kendinizin ve bedensel hislerinizin farkındalığı gibi temel konulara yönelik farkındalık ve nefes egzersizleri sunan InnerJoy’ un mindfulness egzersizlerini hayatın her evresinde uygulayabilmek mümkün.

Meditasyon uygulamalarının temel amacının kendimizi her yönüyle keşfetmemizi sağlamak olduğunu biliyoruz. Bu mobil uygulama da kendi içinizdeki mutluluğun gücünü açığa çıkarmanızı, zihinsel dengeye kavuşmanızı sağlıyor. Hayatı daha dengeli ve farkındalık sahibi olarak yaşamak için sunulan egzersizlerden yararlanarak kendinizi dönüştürmeye başlayabilirsiniz.

Meditasyon, Uyku, Stres ve Odaklanma Programları

Günlük yaşam, iş hayatı gibi pek çok evrede kolay rahatlama, odaklanma ve içsel mutluluğu keşif için 700’den fazla tematik nefes egzersizi uygulama ve programları.

Rahatlatıcı Uyku Sesleri & Müzikleri

Gün sonunda sakin ve kaliteli bir şekilde uyumanız için özel olarak hazırlanmış, dinlendirici uyku meditasyonları, rahatlatıcı sesler ve müzikler.

Yapay Zeka ile Destekli Kişiselleştirilmiş Farkındalık Deneyimi

InnerJoy, yapay zeka desteği ile meditasyon yolculuğunuzda ilerledikçe ihtiyaçlarını öğreniyor. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz konularda size özel hatırlatmalar ve öneriler yapıyor.

Uygulamada yönlendirme almak istemiyorsanız, dilediğiniz zaman aralıklarını ve süreyi belirleyerek de egzersizleri yönlendirmesiz bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca en sevdiğiniz mindfulness pratiklerinden kendi favori listenizi de oluşturabiliyorsunuz.

InnerJoy uygulamasında ücretsiz içerikler de yer alıyor. Tüm içeriklerden faydalanmak için ise aylık ve yıllık abonelik seçeneklerini kullanabilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz