Pill Reminder & Medication Tracker – İlaç Hatırlatıcı

0
1183
pills reminder ilaç hatırlatıcı uygulama inceleme

İlaçlarınızı almayı unutuyor musunuz? Mobil uygulamalar bu konuda da yardımımıza yetişiyor. İlaç hatırlatıcı uygulamalar ile unutkanlık engelini ortadan kaldırmanız mümkün. Pill Reminder & Medication Tracker – TakeYourPills uygulaması da bunlar arasında size önerebileceğimiz bir uygulama. Hadi o zaman Pill Reminder & Medication Tracker mobil uygulaması ile tanışalım!

Pill Reminder & Medication Tracker – TakeYourPills uygulaması, tüm ilaçlarınız için devamlı hatırlatıcılar oluşturan bir takip uygulaması. Gün içinde yoğunluktan ya da dalgınlıktan almamız gereken ilaçları almayı unutabiliyoruz. Bazen de ilaç vaktini geç hatırlayabiliyoruz. Bu durumda hatırlatıcılar oluşturmak, hazırlıklı halde olmanızı sağlayacaktır. Pill Reminder & Medication Tracker, bunu sizin için sürekli olarak yapacak.

İlaç Saatinizi Kaçırmayın!

İlaçlarınızı zamanında almanızı sağlayacak olan uygulama, tamamen ücretsiz olarak çalışıyor. Uygulamada tüm aile bireylerinizin ilaç alımını takip edebilmeniz için çoklu ilaç düzenleyici profilleri de yer alıyor. Güçlü bir ilaç izleyici olan Pill Reminder & Medication Tracker uygulaması sadece bir hatırlatıcı değil. Çok daha fazlası!

Uygulamada bulunan ilaç kayıt defteri ile ilaç alarmı ve ilaç geçmişinizin tümü kaydediliyor. Tüm geçmişinizi kayıt defteri üzerinden takip edebilirsiniz. İlaçları ne kadar süredir kullandığınızı buradan görebilirsiniz. Ayrıca doz uyarısı bulundurması da uygulamanın bir diğer güzel özelliklerinden. Aşırı doz almanızı engelleyen ilaç alarmı da bulunuyor.

Hap hatırlatıcı ve ilaç alarmı izleme uygulamasında yerleşik bir aşırı doz uyarısı bulunur. İlacı oluştururken ilaç dozaj bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır. O doza karşılık gelmeyen bir ilaç alımını her kaydetmeye çalıştığınızda bir uyarı göreceksiniz. Pill Reminder & Medication Tracker, ilaçların aşırı dozda alınmasını engellemeye yardımcı olacaktır.

İster tek seferlik bir ilaç almanız gereksin de ister haftanın belirli günlerinde tekrarlayan bir hatırlatıcı ilaç alarmı oluşturmanız gereksin, bu uygulamadan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Detaylı ilaç zaman çizelgesiyle kayıtlarınızı rahatlıkla takip edebileceğiniz uygulamayı sizin de denemenizi tavsiye ederiz. Pill Reminder & Medication Tracker mobil uygulaması ile tüm ilaçlarınız için tek bir uygulama üzerinden kolaylıkla hatırlatıcılar oluşturabilir ve bunların takibini yapabilirsiniz.

Uygulamayı, Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

TakeYourPills Pill Reminder
TakeYourPills Pill Reminder
  • TakeYourPills Pill Reminder Screenshot
  • TakeYourPills Pill Reminder Screenshot
  • TakeYourPills Pill Reminder Screenshot
  • TakeYourPills Pill Reminder Screenshot
  • TakeYourPills Pill Reminder Screenshot
  • TakeYourPills Pill Reminder Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz