Yorumyol: Astroloji ve Burçlar

0
4232
yorumyol astroloji ve burclar

Burç yorumlarına, doğum haritasına, ilişki analizlerine meraklı mısınız? Astrolojiyle ilgilenenlerin hoşuna gidebilecek bir mobil uygulamadan bahsedeceğiz. Yorumyol! Yorumyol: Astroloji ve Burçlar uygulaması, kişiselleştirilmiş bir astroloji deneyimini sizlere sunuyor. Kapsamlı analizler ile kendinizle ve hayatınızdaki olaylarla alakalı detaylı bilgiler almak istiyorsanız bu uygulamayı seveceğinizi düşünüyoruz.

Yorumyol: Astroloji ve Burçlar genel burç yorumlarının yanında doğum haritanızı oluşturarak haritanız hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor. Uygulamada doğum tarihi, saati, yerini belirterek doğum haritanıza ulaşabilir; özel burç analizlerini ve yorumlarını görebilirsiniz. Tüm astrolojik yorumlara bu harita sayesinde kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamada ilk olarak isminizi, doğum tarihinizi, doğum saatinizi, doğum yerinizi belirttiğinizde doğum haritanız oluşturulacaktır. Sadece kendiniz için değil; farklı kişiler ekleyerek daha fazla kullanıcı için de doğum haritası oluşturabilirsiniz. Eklemek istediğiniz kullanıcılar için de analizleri görmek istiyorsanız aynı şekilde kişilerin bilgilerini kaydederek onların haritalarını da inceleyebiliyorsunuz.

astroloji ve burclar

Yorumyol: Astroloji ve Burçlar’ın “yorumlar” sekmesinde doğum haritası, burç/element dengesi/mod dengesi/doğum haritasının dengesini sunan temel analiz, gezegenlerin evleri, gezegenlerin burçları, evlerin burçları gibi detaylar karşınıza geliyor.

Uygulamada ayrıca gezegen geçişleri çok detaylı şekilde veriliyor. İstediğiniz tarihe giderek o tarihteki gezegen geçişini öğrenebilirsiniz. Bu geçişlerin yorumları da sizlere sunuluyor. Önemli gezegen geçişlerinin yaşanacağı tarihleri önceden görebiliyor ve etkileri hakkında bilgi alma fırsatı elde ediyorsunuz.

Yorumyol: Astroloji ve Burçlar uygulaması, kendiniz ve hayatınızı daha iyi anlamanız için size rehberlik edecektir. Doğum haritanızı oluşturarak kişilik analizlerine, hayatta hangi alanlarda daha başarılı olabileceğinize, hayatınızı yönlendirirken size ışık tutacak bilgilere ulaştırmayı hedefliyor. Aynı zamanda durumlara ve olaylara karşı farklı bakış açıları kazanmanıza da yardımcı oluyor diyebiliriz.

Uygulamanın genel olarak birçok özelliğinden ücretsiz olarak yararlanabilme imkanınız var. Reklam izleyerek bu özellikleri kullanabiliyorsunuz. Ancak astroloji danışmanlığı, özel doğum haritası analizi, özel ilişki analizi, finansal astroloji danışmanlığı gibi detaylı hizmetleri belli bir ücret karşılığında alabileceğinizi belirtelim. Temel, orta ve ileri seviye astroloji eğitimi alarak doğum haritası analizleri yapmayı öğrenebilirsiniz.

Siz de astroloji alanında merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşmak isterseniz Yorumyol: Astroloji ve Burçlar uygulamasını deneyimleyebilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz