Fotoğraf Hareketlendirme – Animasyonlu Fotoğraf

0
11771
fotograf hareketlendirme uygulamasi

Sosyal medya paylaşımlarımızda profilimizi daha dikkat çekici hale getirmek için birçok uygulama kullanabiliyoruz. Fotoğraflarımıza uyguladığımız çeşitli efektler, tasarımlar ile yaratıcı fotoğraflar oluşturmamız artık çok kolay. Hem kişisel sayfamızda hem de blog sayfalarında kullanmak için bu uygulamalarla birbirinden eşsiz ve göz alıcı paylaşımlar ortaya çıkarılabiliyor. Peki animasyonlu fotoğraf efektlerini hiç denediniz mi? Fotoğraf Hareketlendirme Ve Animasyonlu Fotoğraf uygulaması bu anlamda en başarılı efektleri sunuyor. Hadi o zaman bu eğlenceli uygulamaya daha yakından bakalım.

Fotoğraflarınızı her zamankinden daha canlı hale getiren Animasyonlu Fotoğraf uygulamasında, hareket noktalarını ayarlayarak fotoğraflarınızı hareket ettirin. Dikey, yatay, daire eksen hareketleri doğrultusunda fotoğraflarınızı istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. Statik fotoğraflarınızı profesyonel şekilde hareketli hale dönüştüren Fotoğraf Hareketlendirme Ve Animasyonlu Fotoğraf uygulamasının kullanımının da oldukça basit olduğunu belirtelim.

Nasıl Kullanılır?

Fotoğraf Hareketlendirme Ve Animasyonlu Fotoğraf uygulamasında ilk önce eklediğiniz fotoğrafın boyutunu ayarlamak için kesme işlemi yapıyorsunuz. Sonrasında fotoğrafınız üzerinde duran okları, istediğiniz hareket noktalarına uygun olarak yerleştiriyorsunuz. Fotoğrafınız üzerinde düzenleme yaparken hareket eden parçanın diğer parçaları etkilememesi için sabit noktalar belirleyerek bir hareket zinciri ekliyorsunuz. Bu işlemleri yaparken uyguladığınız hareketleri inceleyerek istediğiniz sonuca uygun düzenlemeler yapabilirsiniz. Son aşama olarak düzenlediğiniz fotoğrafınızı kaydediyorsunuz.

Bildiğiniz gibi birçok fotoğraf düzenleme uygulaması, işlem yapılan fotoğrafın kaydedilme aşamasında fotoğrafın kalitesini düşürebiliyor. Fotoğraf Hareketlendirme Ve Animasyonlu Fotoğraf uygulamasında böyle bir sorununuz olmayacaktır. Uygulama, eklediğiniz hareketlerin fotoğraf kalitesini düşürmesine izin vermeden kaydolmasını sağlıyor. Profesyonel bir kullanım sunan uygulama ile en güzel efektleri uygulayarak fotoğrafınızı başarılı bir şekilde kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

Uygulamada hareketli fotoğraf oluştururken fotoğraf hareketine aynı zamanda müzik ve hatta video da ekleyebileceğinizi söyleyelim. Çeşitli hareket efektleri eklediğiniz fotoğrafları videolarla da karıştırabilme imkanınız bulunuyor.

Uygulama Neler Sunuyor?

  • Fotoğraflarınız için birbirinden eşsiz hareket efektleri
  • Profesyonel düzenleme
  • Fotoğraf hareketini düzenlerken birden fazla taslak oluşturma
  • Yüksek kalitede fotoğraf kaydı
  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Ücretsiz kurulum ve kullanım

Uygulamayı Play Store mağazasından akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Fotoğraflarınıza zengin bir görünüm kazandıracak Fotoğraf Hareketlendirme Ve Animasyonlu Fotoğraf uygulamasıyla siz de trendi yakalayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz