Atom: Yeni Başlayanlar İçin Meditasyon

0
1237
atom yeni baslayanlar icin meditasyon uygulama inceleme

Meditasyon ile farkındalık kazanmak isteyenlere başarılı bir uygulamadan bahsedeceğiz. Atom! Yeni başlayanlar için ideal olan bu uygulama, meditasyon alışkanlığı kazanmanıza yardımcı oluyor. Zihinsel sağlığınızı iyileştirmek ister misiniz? Atom uygulamasında rehberli meditasyon çalışmalarıyla kendinizi geliştirebilirsiniz. Uygulamanın özelliklerine yakından bakalım.

Atom: Build a Habit of Meditation mobil uygulaması daha fazla farkındalık elde etmeniz için sizi meditasyon yolculuğuna çıkarıyor. Basit tasarımıyla kullanımı oldukça kolay olan uygulamanın, yeni başlayanlar için iyi bir rehber olacağını düşünüyoruz.

Günlük Meditasyon Çalışmaları

5 dakika gibi kısa sürelerle meditasyon çalışmaları yaparak günlük rutininize kısa bir mola verebilirsiniz. Zihninizi daha sağlıklı ve sakin hale getirecek çalışmaların adım adım iyileştirici etkisinden yararlanın.

Atom, sizi her adımda motive etmek için oyun tasarımına yöneliyor.  Meditasyonlarınızı alışkanlığa dönüştürebilmeniz için tutarlı kaldığınız takdirde sakinleştirici ağaçlarla ödüllendiriliyorsunuz. Günlük farkındalık yolculuğunuzda size eşlik eden ağaçlarla ormanınız büyümüş oluyor.

Endişelerinizden, korkularınızdan arınmak, rahatlamak ve anda olmanın tadını çıkarmak için günün sadece birkaç dakikanızı ayırmak yeterli olacaktır. Uygulama, motivasyon sağlayıcı notlarıyla da size bu yolculukta yardımcı oluyor. Alışkanlık kazanmayı kolaylaştıran Atom’un günlük motivasyon notlarına göz atarak yolculuğunuza daha keyifli bir şekilde devam etmeniz mümkün.

Odaklanmanıza, daha mutlu bir ruh haline kavuşmanıza, üzüntüyü azaltmanıza, ruh halinizi iyileştirmenize, olumlu bir zihniyet oluşturmanıza, doğru nefes almanıza, sakin kalmanıza ve çok daha fazlasına hayatınızda yer açabilirsiniz. Başarılı bir rehber olan Atom; iş ve üretkenlik meditasyonu, odaklanma ve vücut tarama meditasyonları, şükran meditasyonları sunuyor.

Atom Meditasyon Uygulamasında Neler Bulabilirsiniz?

  • Farkındalık uygulamanızı geliştirmenize yardımcı olacak rehberli 21 günlük meditasyon yolculuğu
  • Dikkat dağıtıcı şeyleri yönetmeyi ve iç sakinliğinizi bulmayı öğrenme
  • Tutarlı kalmanıza yardımcı olacak kısa ve kolay günlük meditasyonlar
  • Basitten başlayarak (2 dakika kadar kısa meditasyonlarla) verimli bir meditasyon yolculuğu
  • Meditasyon pratiğinizi nasıl bir alışkanlığa dönüştüreceğinize dair araştırma destekli tekniklerle günlük iç görüler ve motivasyon

Kısa meditasyon seanslarıyla meditasyon alışkanlığı kazanmanızı sağlayan Atom uygulamasını siz de ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz. Son olarak uygulamanın Türkçe dil desteği bulundurmadığını ekleyelim. Temel seviyede İngilizce biliyorsanız, kolay kullanımlı bu uygulamayı rahatlıkla keşfedebilirsiniz.

Uygulamayı Google Play Store üzerinden mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz