Sleep Tracker: Uyku Döngüsü Kaydedici

0
814
sleep tracker uyku dongusu kaydedici

Verimli bir uyku, günün kalitesini belirleyen en önemli etkenlerden biri. Uyku problemi yaşadığınızda bu, sizin tüm gününüzü etkileyebiliyor. Hem sağlık hem de verimlilik kaybı yaşanabiliyor. Teknolojinin faydalarından biri de bu konuda ortaya çıkıyor. Geliştirilen mobil uygulamalar, uyku döngüsünde problem yaşayanlara yardımcı oluyor. Biz de bu uygulamalardan biri olan Sleep Tracker: Uyku Döngüsü Kaydedici uygulamasından bahsetmek istedik.

Sleep Tracker: Uyku Döngüsü Kaydedici ile uyku döngünüzü takip edebiliyorsunuz. Uygulama, siz uyurken bu takibi yapacak ve size detaylı veriler sunacak. Telefonunuzu başucunuzdaki komodine ya da yere koyarak uygulamanın bu görevini yapmasını sağlayabilirsiniz.

Sleep Tracker ile Uyku Kalitenizi Artırın

Uygulamadaki horlama detektörü ve kaydedicisi, horlamanızı ve rüyadaki konuşmalarınızı kaydedecektir. Biliyorsunuz ki horlama, nefes probleminin sonuçlarından biri olarak uyku kalitesini etkileyen unsurlardan biri. Eğer uykunuzda bu problemi yaşıyorsanız bu uygulama sayesinde bunu öğrenmiş olacaksınız.

sleep tracker uyku dongusu

Ayrıntılı uyku raporu analizi ile ne kadar derin uyuduğunuzu, uykudaki seslerinizi öğrenin. Sleep Tracker, daha sağlıklı bir uyku döngüsü için çok daha fazlasını sunuyor. Uyku kalitenizi artırabilecek birçok özelliği bulabilirsiniz. Uygulamada bulabileceğiniz diğer özelliklere bakalım.

Sleep Tracker Özellikleri

  • Geceleri uyanmadan kolayca uykuya dalmanıza izin veren 40’tan fazla dinlendirici müzik
  • Daha iyi bir gece uykusu için 30’dan fazla rahatlatıcı meditasyon
  • Sizi nazikçe uyandıran özel olarak tasarlanmış 10’dan fazla alarm sesi
  • Bireysel uyku çözümleri için kullanılan uyku kalitesi değerlendirmesi
  • Uzun süreli uyku analizi için uyku eğilimleri
  • Uykuyu etkileyen faktörler ile ilgili notlar (kahve içmek, stres, spor yapmak veya geç yemek yemek gibi olayların uyku kalitenizi nasıl etkilediğini görebilirsiniz)

sleep tracker uyku dongusu gorsel

Daha iyi uyumanıza ve dinlenmiş bir şekilde uyanmanıza yardımcı olacak Sleep Tracker ile uyku kalitenizi öğrenin. Uygulamanın sunduğu değerlendirmeler ile uyku kalitenizi yükseltebilmeniz mümkün. Yorgun uyanmanıza neden olan sebepleri öğrenin ve bunları çözerek güne daha güzel bir şekilde başlayın.

Sleep Tracker, rahatlatıcı uyku müzikleri ile daha kolay ve daha hızlı uykuya dalmanıza yardımcı olacak. Kaliteli uyku için gerekli olan notları da öğrenmiş olacaksınız.

Güne daha iyi başlamak ve uyku düzenini iyileştirmek isteyenler, Sleep Tracker: Uyku Döngüsü Kaydedici uygulamasını deneyebilir. Uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz