OPPO, Yeni Hızlı Şarj Teknolojisini Tanıttı

0
614
oppo yeni hizli sarj teknolojisi

OPPO, hızlı şarj teknolojisinde rekabeti artırıyor. Yeni nesil hızlı şarj teknolojisini tanıtan OPPO, kullanıcıların şarj etme deneyimlerini daha verimli ve güvenli hale getirmeyi hedefliyor.

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi OPPO, hızlı şarj teknolojisine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, verimliliği ve güvenliği dikkate alarak gelişmiş bir teknoloji sağlayacaklarını ifade etti. OPPO, yeni hızlı şarj teknolojisine dair merak edilenleri, avantajlarıyla birlikte açıkladı.

OPPO geçtiğimiz günlerde 125W hızlı şarj, 65W AirVOOC kablosuz hızlı şarj, ultra küçük taşınabilir 50W mini SuperVOOC şarj ve 110W mini hızlı şarj cihazlarını piyasaya sürdü. OPPO bu cihazlarla hız, incelik ve taşınabilirlik açısından daha iyi bir deneyim sunarak yüksek güçlü şarj cihazlarının daha küçük boyutlarla tüketiciye ulaşmasını hedefliyor.

“125W hızlı şarj teknolojisi yeterince olgun değil ve bazı ayrıntılı deneyimlerin iyileştirilmesi ve mükemmelleştirilmesi gerekiyor. OPPO’nun peşinde olduğu şey kapsamlı ve tüm senaryolar için optimum şarj deneyimi.”

OPPO’nun yeni teknolojisi, farklı kullanım senaryolarında optimum şarj akımı ile sıcaklık artışı arasındaki en iyi dengeyi kurmayı amaçlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz