Keep Yoga – Yoga & Meditasyon & Günlük Fitness

0
2052
keep yoga uygulama inceleme

Yoğun bir iş gününün ardından ya da stres seviyesinin arttığı zamanlarda meditasyon yapmak, hem vücudu hem de zihni dinlendiren en etkili aktivitelerden biri oluyor. Düzenli beslenmenin yanı sıra bu tür aktiviteler de sağlıklı bir yaşam için oldukça önemli. Gelişen teknoloji sayesinde yaşam tarzınızı etkileyecek meditasyon yöntemlerine ulaşmanız kolay bir hale geldi.

Özellikle son dönemlerde artan ilgiyle beraber uygulama geliştiricilerin bu alanda pek çok yardımcı olacak uygulama sunduğunu söyleyebiliriz. Eğer siz de meditasyonu bir yaşam şekli haline getirmek istiyorsanız bu yazımızda size önereceğimiz mobil uygulama faydalı olacaktır. Keep Yoga – Yoga & Meditasyon & Günlük Fitness uygulaması ile yoga ve meditasyonu hayatınıza dahil edebilirsiniz. Sizlere Keep Yoga uygulamasında neler bulabileceğinizden, neler kazanabileceğinizden bahsedelim.

Keep Yoga – Yoga & Meditasyon & Günlük Fitness

Keep Yoga uygulaması, hem bedeniniz hem zihniniz için sunduğu faydalı egzersizlerle sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı oluyor. Hedeflerinize yönelik yoga planları oluşturabilir, yoga hareketleriyle vücudunuzu forma sokabilir, meditasyonla iç huzurunuzu bulabilirsiniz. Yoga ve meditasyonla ilk defa tanışacak olanlar için de rehber olacak uygulama ile evinizde, istediğiniz yerde rahatlıkla çalışabilirsiniz.  Her seviyeye göre ayarlanan egzersizler, tüm kullanıcılara farklı düzeylerde yoga seansları sunuyor.

Yoga ve Meditasyon Danışmanınız: Keep Yoga

Keep Yoga’da size özel hazırlanan egzersiz planlarıyla kişiselleştirilmiş bir eğitim deneyimine sahip olacaksınız. Yoga eğitmenleri tarafından hazırlanan eğitimlerde, videoları sesli şekilde detaylı açıklamalarla görebilirsiniz. Yoga duruşları-asanalar için hazırlanan videoların altındaki açıklamalarda, yaptığınız hareketlerin size kazandıracağı faydalar da belirtiliyor. Uygulamada kişisel egzersiz planını oluşturacağınız egzersiz günlüğünden egzersiz sonuçlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Meditasyonla İç Huzurunuzu Bulun

Keep Yoga – Yoga & Meditasyon & Günlük Fitness, daha sağlıklı bir hayat için nasıl odaklanacağınızı, nefes alacağınızı, zihninizi ve bedeninizi nasıl iyileştireceğinizi öğretmeye yönelik size tüm bilgileri sunacaktır. Uygulamada klasik meditasyon tekniğini öğrendikten sonra stres yönetimi veya kaliteli uyku konularında püf noktaları öğreneceksiniz. Keep Yoga’da meditasyon, rahatlama ve uyku için yararlı olan meditasyon müzikleri, rahatlatıcı melodiler koleksiyonu da mevcut.

Siz de fiziksel ve mental olarak size iyi gelecek yoga ve meditasyon egzersizlerinden yararlanmak istiyorsanız Keep Yoga uygulamasını deneyebilirsiniz. Uygulamayı Play Store veya App Store üzerinden ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz