YouTube Music’e Arşivinizdeki Müzikleri Yükleyebileceksiniz

0
1324
youtube music sarki yukleme

Dijital müzik platformu YouTube Music’e yeni bir özellik geliyor. Geliştirilme aşamasında olan yeni özellikle birlikte artık kullanıcılar kendi müzik dosyalarını platforma yükleyebilecek.

Çevrimiçi müzik servislerine karşı rekabet gücünü artırma hedefinde olan Google, YouTube Music’i daha işlevsel hale getirmeye çalışıyor. Kullanıcılar artık kendi müzik arşivlerini buluta yükleyip YouTube Music üzerinden dinleyebilecek. Google Play Music servisinde kullanıcılar bu özelliği uzun zamandır kullanabiliyordu. Play Music içerisine yüklenilen müzikler istenilen yerden dinlenebiliyor. Şirket, bu özelliği YouTube Music platformuna getirmeyi hedefleyerek müzik platformlarını tek bir çatı altında toplama amacının olabileceğini de akıllara getirdi.

Geliştirilme süreci devam yeni özelliğin YouTube Music’e ne zaman geleceği hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı. Abone sayısı 20 milyona ulaşan YouTube Music ve YouTube Premium servislerinin daha iyi hizmet vermesi yönünde çalışan Google’ın, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmak için başka hangi özellikler geliştireceğini merakla bekliyoruz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz