Internet Hız Testi – Hızı Ölçme – Hızımı Test Et

0
2367
internet hiz testi uygulamasi

Gün içerisinde birçok işimizi akıllı telefonlarımız üzerinden yaptığımızı düşünürsek internet hızının bir hayli önem taşıdığını söyleyebiliriz. Telefonlarımızda kullandığımız internet ne kadar hızlı olursa işlerimizi o kadar hızlı bir şekilde halledebiliyoruz. Peki internet bağlantınızın yeterince hızlı olduğunu düşünüyor musunuz? İnternetinizin hızını merak edip test ettiniz mi? İnternet dağıtıcıların hız testi siteleri de mevcut. Ancak bunların yanıltıcı, yönlendirici sonuçlar vermesi de imkan dahilinde. Bu nedenle biz sizler için güvenilirliği yüksek bir uygulamadan bahsedeceğiz. Internet Hız Testi – Hızı Ölçme – Hızımı Test Et uygulaması, internet hızınızı ölçen ve ağ performansını kontrol eden bir mobil uygulama. Gelin birlikte bu uygulamanın özelliklerine bakalım.

Internet Hız Testi

Internet Hız Testi – Hızı Ölçme – Hızımı Test Et, ücretsiz bir hız ölçme uygulaması. 3G, 4G, 5G, DSL ve ADSL hızlarını test ederek mevcut sonuçları karşıza getiriyor. Google Play’de ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile artık indirme ve yükleme hızını ölçebileceksiniz. Uygulamanın sinyal sınama özelliğiyle Wi-Fi sinyal gücünü bulun ve en güçlü sinyal noktasını keşfedin.  Wi-Fi dedektörü, Wi-Fi bağlantınızı kimlerin kullandığını bulabilir ve size haber verir. Wi-Fi kanalı analizi, farklı Wi-Fi bağlantıları arasındaki sinyal parazitini ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor. Internet Hız Testi – Hızı Ölçme – Hızımı Test Et uygulamasının sunduğu tüm bu özellikleri kullanmak da oldukça kolay.

Hız testi hizmeti sunan uygulamalar arasından  kolay kullanımı ve doğru sonuçlara ulaşmanın yüksek oranı ile Android kullanıcıları tarafından severek kullanılan Internet Hız Testi – Hızı Ölçme – Hızımı Test Et uygulamasını cihazınıza yükleyerek siz de internet hızınızı istediğiniz an ölçebilirsiniz. Eğer dikkat çekici derecede internet bağlantınızda yavaşlık yaşanıyorsa internet servis sağlayıcınızı değiştirmenizi öneririz.

İnternet çağında yaşadığımız günümüzde, internet hızının büyük önem taşıması, hız ölçümü yapmanızı sağlayan uygulamaların çeşitliliğini de beraberinde getirdiği için Biz de işinizi kolaylaştırmak adına en çok kullanılan ve en beğenilen uygulamalardan birini, Internet Hız Testi – Hızı Ölçme – Hızımı Test Et uygulamasını inceledik ve başarılı bulduk. Dilerseniz siz de uygulamayı Play Store mağazasından ücretsiz olarak cihazınıza yükleyerek internet hızınızı test edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz