Instagram Etkileşimleri İçin Yeni Bir Özellik

0
1766
instagram etkilesim yeni ozellik

Instagram, son zamanlarda birçok yeni özelliğiyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Platformun yayınladığı yeni özellik ise Instagram kullanıcılarına oldukça kolaylık sağlayacak türden. Instagram kullanıcıları artık en çok ve en az etkileşim kurdukları ve akışlarında en çok görünen hesapları görebilecek.

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, yeni güncellemesiyle birlikte kullanıcıların uzun zamandır beklediği bir özelliği kullanıma sundu. Yeni özellikle birlikte kullanıcılar, filtreleme seçeneği sayesinde takip ettikleri hesaplar arasından en çok etkileşim kurdukları hesaplara erişebilecek. En az etkileşim kurulan hesapların da listeleneceği sekmede, kullanıcılar istedikleri şekilde hesapları yönetip az etkileşim kurulan hesapları isterlerse takipten çıkarabilecek ya da paylaşımları sessize alabilecek.

Profilinizdeki hesapları hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenize, düzenlemenize imkan sağlayan bu yeni özelliği kullanabilmek için profilinizde yer alan “takip” kısmına tıklayabilirsiniz. Burada “en az etkileşimde bulundukların” ve “akışta en çok gösterilenler” olmak üzere iki kategoride listelenen hesapları göreceksiniz. Instagram’ın bu yeni özelliği, kullanıcıların takip listelerini hızlıca düzenleyebilmeleri açısından oldukça kullanışlı görünüyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz