Yeni PUBG Oyunu “PUBG: New State” Duyuruldu

0
596

Oyunseverlerin merakla bekledigi yeni PUBG oyunu duyuruldu. Mobil cihazlar için çıkış yapacak olan yeni oyun PUBG: New State hem grafikleri hem de genişletilmiş evreniyle oyunculara farklı bir deneyim sunacak.

Popüler battle royale oyunu PUBG, yeni sürümüyle geliyor. Krafton Inc. , mobil oyuncuları yeni PUBG oyunu ile buluşturmaya hazırlanıyor. Oyunun duyurusu yapıldı. Ayrıca oyuncuları hangi yeniliklerin beklediğini görebileceğimiz bir fragman da yayınlandı. PUBG: New State, Android ve iOS kullanıcılarına daha gerçekçi ve sürükleyici bir battle royale deneyimi sunacak.

PUBG: New State Neler Sunuyor?

Oyun, mobil oyuncuları 2051 yılını götürecek. Dolayısıyla yeni teknolojiler de oyuna dahil edilmiş olacak. PUBG: New State oyununda yeni nesil silahlar ve araçlar karşımıza çıkacak. Oyuncular, yepyeni bir savaş alanında mücadele edecekler.

pubg new state yeni oyun

PUBG: New State ile gerçekçi grafikler eşliğinde benzersiz bir oyun sunulması amaçlanıyor. Fragmanda da göreceğiniz gibi hayatta kalmak için yeni teknolojilerle yeni keşiflerin ve mücadelelerin yapılacağı bir oyun geliyor.

Yeni PUBG oyunu henüz çıkışını yapmadı. Şu an için sadece ön kayıt yaptırabiliyorsunuz. Android kullanıcıları Google Play Store üzerinden ön kayıt yaptırabilir. iOS kullanıcıları da yakın zamanda App Store üzerinden ön kayıt yaptırabilecek.

Oyunun tanıtım videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz