Kelime Haritası – Kelime Bulmaca Oyunu

0
2684
kelime haritasi kelime bulmaca oyunu

Kelime oyunlarını sever misiniz? Kelime bulmaca oyunları birçok mobil oyuncunun favorilerinden diyebiliriz. Uygulama geliştiriciler de bu kategoride birçok oyun geliştirmiş durumda. Google Play ve App Store’da sayısız kelime oyunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Biz de işinizi kolaylaştırmak için güzel bir oyun önerisiyle geldik. Kelime Haritası – Kelime Bulmaca Oyunu, yepyeni bir oyun deneyimi sunuyor. Eğlenceli, rahatlatıcı ve bilgilendirici olan Kelime Haritası ile hem keyifli hem de verimli vakit geçirebilirsiniz. Dilerseniz oyunun özelliklerine yakından bakalım.

Kelime Haritası – Kelime Bulmaca Oyunu, blok harflerden kelime bulup onları kırarak düşen harflerden yeni kelimeler bulmaya çalışacağınız bir oyun. Kelime Haritası’nda her blok içerisindeki harf, kelimelik harf olarak tanımlanıyor. Bu harfleri bir araya getirerek bölüm konusuyla ilgili gizli kelimeleri arayacaksınız. Bulduğunuz kelimelerden oluşan blok harfler patlayacaktır ve harfler düşecektir. Düşen harflerle yeni bir kelime bulmanız gerekiyor.

Tüm kelimeleri bulup blok harfleri yok edin ve yeni bölüme geçin. Yeni bölüm, basamak olarak karşınıza çıkıyor. Oyunda basamakları çıktıkça elmas kazanıyorsunuz. Ekstra elmas kazanmak da mümkün. Haritada kelime hazinesi sandığı bulunuyor. O basamaktaki kelimeleri bulduğunuzda ekstra elmas kazanıyorsunuz.

kelime haritasi

Bildiğiniz gibi kelime oyunları hafıza güçlendirme, düşünme becerisi geliştirme gibi katkılarıyla oldukça faydalı oyunlar. Zihin egzersizi yapacağınız bu oyun, keyifli ve rahatlatıcı bir oyun deneyimi de sunuyor. Oyundaki ses efektleri rahatlatıcı bir etki verecektir. Kelime Haritası’nda hem eğlenin hem de yeni kelimeler öğrenerek kelime dağarcığınızı zenginleştirin.

Kelime arama, kelime bulma ve rahatlatıcı oyunları seviyorsanız Kelime Haritası tam size göre! Siz de oyunu deneyimlemek isterseniz Google Play Store veya App Store’u ziyaret edebilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Kelime Haritası: Bulmaca Oyunu
Kelime Haritası: Bulmaca Oyunu
Developer: Anloft
Price: Free
  • Kelime Haritası: Bulmaca Oyunu Screenshot
  • Kelime Haritası: Bulmaca Oyunu Screenshot
  • Kelime Haritası: Bulmaca Oyunu Screenshot
  • Kelime Haritası: Bulmaca Oyunu Screenshot
  • Kelime Haritası: Bulmaca Oyunu Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz