Clubhouse Yakında Android’e Geliyor

0
784
clubhouse android e geliyor

Clubhouse uygulamasının Android versiyonu için çalışmalar başladı. Net bir tarih verilmemiş olsa da Android kullanıcılarının yakın zamanda Clubhouse uygulamasıyla buluşacağı açıklandı.

Son dönemin en popüler uygulamalarından Clubhouse için beklenen duyuru yapıldı. Uygulamanın Android sürümü için çalışmalar yapıldığı duyuruldu. Artık Android kullanıcıları da popüler sosyal medya platformuna erişebilecekler. Böylelikle uygulamanın en büyük eksikliği de giderilmiş olacak.

Android İçin Çalışmalara Başlandı

Uygulama geliştiricileri Android için hazırlıklara başladı. Şu an için sadece iOS kullanıcılarına hizmet veren uygulama yakın zamanda Google Play Store’da da yayınlanacak. Android kullanıcılarını sevindiren bu haber için net bir tarih bilgisi ise paylaşılmadı.

clubhouse android

Şirketin açıklamalarına göre şu an en büyük önceliklerinden biri uygulamanın Android sürümünü yayınlamak. Clubhouse, kullanıcı sayısını hızla artırmaya devam ediyor. Android tarafında da çıkışını yaptıktan sonra sosyal medya platformları arasında önemli bir yere sahip olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz