Yeni başlayanlar için yoga hareketleri-Hatha poses

0
3231
yeni baslayanlar icin yoga uygulamasi

Yaşam kalitemizi yükseltmek için bedenimize ve zihnimize gereken önemi vermemiz gerekiyor. Hem günlük yaşamımızı hem de genel olarak yaşam tarzımızı etkileyen alışkanlıklarımız, sağlığımız üzerinden doğrudan etkili olabiliyor. Sağlıklı bir yaşam için düzenli beslenmenin yanında egzersiz yaparak vücudu hareket ettirmek de oldukça önemli. Vücudunuzu daha sağlıklı bir forma dönüştürecek aktivitelerden biri de yoga yapmak. Özellikle son dönemlerde birçok insanın yöneldiği yoga, bedeninize iyi geldiği kadar zihninizin arınmasına, stresten uzaklaşmanıza da yardımcı olacaktır.

Gelişen teknolojinin de imkanları beraberinde evinizde ya da rahat hissettiğiniz herhangi bir alanda yoga ile ilgili öğretici içeriklere ulaşabilirsiniz. Uygulama mağazalarında bu konuda birçok faydalı uygulama bulunuyor. Biz bu yazımızda yogayla ilk defa tanışacak olanlar için yardımcı olacak bir uygulamadan bahsettik. Yeni başlayanlar için yoga hareketleri-Hatha poses uygulaması, yoga ugulamaları arasında öne çıkan uygulamalardan biri. Başlangıç aşaması için uygulayabileceğiniz egzersizleri gösteren uygulama ile kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz. Sizlere uygulamanın detaylarından bahsedelim.

Yeni başlayanlar için yoga hareketleri-Hatha poses uygulaması, evinizde günlük eğitim için etkili olabilecek hereketleri size gösteriyor. Uygulamadaki içerikler ile esnekliğinizi ve enerjinizi yükseltebilirsiniz. Yoga duruşları-asanalar, ayrıntılı metinlerle ve videolu talimatlarla gösteriliyor. Uygulamada vücudunuzu zorlamadan, aşama aşama ilerlemeniz için bir program oluşturuluyor. Sanal yoga eğitmeninizle bu programı uygulamaya çalışıyorsunuz.

Yoga çalışmalarınız için size rehberlik edecek Yeni başlayanlar için yoga hareketleri-Hatha poses uygulamasında kendi programlarınızı da oluşturabilir, sürelerini ayarlayabilir, zorluk derecesini ve dinlenme zamanını belirleyebilirsiniz. Ayrıca gün içinde esneme hareketlerini yapmanız için uygulama size hatırlatıcı bildirimler de gönderecektir. Günlük istatistiklerinizi, ilerleme durumunuzu da hızlı ve kolay bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

Tüm kaslarınızın uyumlu, dengeli şekilde gelişmesine yardımcı olacak yoga hareketleri ile bedeninizi iyileştirebilirsiniz. Uygulamanın günlük belirlediği programlar doğrultusunda düzenli bir alışkanlık oluşturursanız sonuçlarını gün geçtikçe hissedeceksiniz. Yoga egzersizlerinin bir özelliği de nefes kontrolüne odaklanmasıdır. Kontrollü ve doğru nefes almak da sağlık üzerinde büyük etkiye sahip. Uygulamadaki hareketleri tamamladıkça oluşacak farkı gözlemleyebilirsiniz.

Eğer yoga yapmaya başlamak istiyorsanız Yeni başlayanlar için yoga hareketleri-Hatha poses uygulaması, sesli ve görsel anlatımlarıyla yoga eğitmeniniz olarak size yardımcı olacaktır. Uygulamayı Play Store mağazasından ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Yeni başlayanlar için yoga
Yeni başlayanlar için yoga
Developer: mEL Studio
Price: Free
  • Yeni başlayanlar için yoga Screenshot
  • Yeni başlayanlar için yoga Screenshot
  • Yeni başlayanlar için yoga Screenshot
  • Yeni başlayanlar için yoga Screenshot
  • Yeni başlayanlar için yoga Screenshot
  • Yeni başlayanlar için yoga Screenshot

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz