PlayStation Plus Nisan 2020 Ücretsiz Oyunları

0
823

PlayStation kullanıcılarına sunulan abonelik servisi PlayStation Plus’ta her ay kullanıcılara ücretsiz oyunlar sunuluyor. Nisan ayı içinde ücret ödemeden oynanabilecek oyunlar belli oldu. PlayStation Plus aboneleri, bu ayın ücretsiz oyunlarını 7 Nisan’dan itibaren kütüphanelerine indirip oynayabilecekler.

Sony’nin PlayStation kullanıcıları için hizmet verdiği PlayStation Plus’ın ücretsiz sunulan oyunları, kullanıcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor. Şirketin bu ay için abonelere ücretsiz olarak sunduğu oyunlar da duyuruldu. Nisan ayı ücretsiz oyunları, Uncharted 4: A Thief’s End ve Dirt Rally 2.0. Bu oyunlar 7 Nisan’dan itibaren tüm ay boyunca indirilebilir olacak.

Uncharted 4: A Thief’s End

uncharted 4 oyunu

Oyunda baş karakter Nathan Drake, ardında bırakmaya çalıştığı tehlikeli yeraltı dünyasına geri dönmeye zorlanıyor ve sevdiklerini kurtarmak için neleri göze alacağına karar vermek zorunda kalıyor. Balta girmemiş ormanlar, hareketli şehirler ve karlı tepeler gibi yerlerde kayıp hazineyi aramak için dünya çevresinde destansı bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

Dirt Rally 2.0

dirt rally oyunu

Dirt Rally, gerçekçi ve heyecanlı bir ralli oyunu. Kar, buz, pist ve toprak arasında kontrolü sağlayarak yarışıyor ve farklı hava durumlarıyla mücadele ediyorsunuz. Yarış simülasyonlarından hoşlanıyorsanız eğlenceli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz