Xiaomi, Kablosuz Şarj Desteğiyle Çalışan Isıtıcı Bardağını Tanıttı

0
1391
xiaomi isitici bardak

Çin merkezli teknoloji şirketi olan Xiaomi, geliştirdiği yeni ürünlerle gündemde kalmaya devam ediyor. Şirket bu sefer, günlük hayata yönelik pratik bir ürünüyle karşımıza çıkıyor. Xiaomi’nin yeni ürünü, kablosuz şarj teknolojisiyle üretilen ısıtıcı bir bardak olmasıyla oldukça dikkat çeken bir ürün olarak görünüyor. 

Piyasaya sunduğu akıllı telefonlarla adından oldukça söz ettiren Xiaomi, 10W hızlı şarj desteğine sahip kablosuz şarj istasyonuyla çalışan ısıtıcı bardağını tanıttı. Bu bardak içine koyacağınız içeceği sabit şekilde 55 derecede tutabiliyor. Bu sabit derecenin sağlanması, kablosuz şarj üzerinden gelen elektrik ile mümkün oluyor. Bardağı, ısınması için kablosuz şarj istasyonuna koymanız yeterli. Kablosuz şarj istasyonu aynı zamanda akıllı telefonlarınızı şarj etmenize de imkan tanıyor. Şarj istasyonu, 10W hızlı şarj desteği sağlıyor.  

Xiaomi, bu ısıtıcı bardak için gerekli önlemleri de almış durumda. Eğer bardak 4 saat boyunca hareket ettirilmezse güç tasarrufu sağlamak için otomatik olarak uyku moduna geçiyor. Xiaomi’nin kablosuz şarj destekli bu ısıtıcı bardağı, Çin’de 189 Yuan (155 TL + vergi) fiyatıyla satışa sunuldu. 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz