Film Tutkunları İçin İdeal Bir Uygulama: Filmex

0
1682
filmex

Gün içerisinde yaşadığımız stresten, yoğunluktan uzaklaşmak istediğimizde belirli aktivitelerde bulunmak isteriz. Bunlardan biri de kuşkusuz film izlemektir. Film izlemek, çoğunlukla boş vakitlerimizi değerlendirmek amacıyla yapılan bir eylem olsa da çoğu zaman insanı kendi dünyasından uzaklaştırarak zihnin arınmasına da yardımcı oluyor. İzlediğimiz filmlerle birlikte aynı zamanda karakterlerin ve olay örgüsünün içine çekilerek filmin nasıl ilerleyeceği ya da ne şekilde biteceğini düşünerek hayal gücümüzü de canlı tutmuş oluyoruz. Dolayısıyla film izlemek insanın yaratıcılığını da geliştiren bir eyleme dönüşebiliyor. Bu eğlenceli ve faydalı aktiviteyi akıllı telefonlarımız sayesinde artık her an gerçekleştirebiliyoruz. Çeşitli mobil uygulamalarla birlikte istediğimiz türde filmlere ulaşma imkanınız mevcut. Eğer film izlemek için tatmin edici bir uygulama kullanmak istiyorsanız sizi Filmex ile tanıştıralım! 

Filmex, en güncel filmlerin yanı sıra dizi ve canlı tv izlemenizi de sağlayan bir mobil uygulama. Dizi kategorisi henüz tam olarak mevcut değil. Ancak uygulama bilgilerine gireceğiniz zaman da görebileceğiniz gibi Filmex, bu kategorinin de tamamlanacağını ve uygulama üzerinden yüklenen dizileri de izleme imkanınz olacağını belirtiyor. 

Uygulamanın Özellikleri

Filmex ile izlemek istediğiniz filmleri hd olarak seyredebilirsiniz. Uygulamanın en beğeneceğiniz taraflarından biri de hd olarak izleyebileceğiniz bu filmlerin boyutlarının küçük olması. Bazen mobil internetimizden film izlemek istediğimizde kota sınırından kaynaklı sorunlar ortaya çıkabiliyor. İstediğimiz zaman ya da istediğimiz kadar film izleyemediğimiz anlar olabiliyor. Filmex, boyutları küçük olan filmlerle size, rahatlıkla mobil veriniz üzerinizden bağlanarak da seyir keyfinizi sürdürebilmenizi sağlıyor. Diğer yandan Filmex uygulamasında açtığınız bir filmin açıklama kısmının alt tarafında hoşunuza gidebilecek diğer filmler de sıralanıyor. Uygulamayı gece kullanırken göz yorgunluğu yaşamamanız ve filmlerinizi rahat bir şekilde izlemeniz için Filmex, karanlık mod seçeneği sunmasıyla da oldukça başarılı bir uygulama. 

Film kategorilerinde oldukça fazla sayıda ve güncel film bulunduran uygulama, güvenle ve kolay bir şekilde bunlara erişiminizi sağlıyor.  Uygulama şuan için sadece Play Store’da bulunuyor. Film izlemeyi seviyorsanız, filmleri hd kalitede ve kotanızdan daha az harcayarak izlemek istiyorsanız bu uygulamayı deneyimlemenizi önerebiliriz. 

Filmex
Filmex
Developer: EM2
Price: Free
  • Filmex Screenshot
  • Filmex Screenshot
  • Filmex Screenshot
  • Filmex Screenshot
  • Filmex Screenshot
  • Filmex Screenshot
  • Filmex Screenshot
  • Filmex Screenshot
  • Filmex Screenshot
  • Filmex Screenshot

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz