WhatsApp’a Grup Sohbetleri İçin Yeni Bir Özellik Geliyor

0
924

WhatsApp’a kullanıcıları memnun edecek bir özellik ekleniyor. WhatsApp’ın yeni özelliğiyle birlikte kullanıcılar artık grup sohbetlerinden gelen bildirimleri süresiz olarak sessize alabilecekler.

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, gerek sosyal çevre gerek iş alanı için sohbet gruplarının oldukça kullanıldığı bir platform. Bu gruplardan sürekli mesaj bildirimi almak istemeyenler ise bildirimleri belirli aralıklar için sessize alma imkanına sahip. 8 saat, 1 hafta ya da 1 yıl olmak üzere mesaj bildirimleri sessize alınabiliyor. WhatsApp’ın yeni özelliği ise bildirimlerin tamamen sessize alınabilmesini sağlayacak.

whatsapp sessize alma

Grup sohbetlerindeki bildirimleri sessize alma seçeneğinde şu an en fazla süre 1 yıl olarak görünüyor. Güncellemeden sonra 1 yıl seçeneğinin yerini her zaman sessize alma seçeneği almış olacak. Çok sayıda WhatsApp grubu olan ve sürekli bildirim almaktan sıkılan kullanıcıların oldukça işine yarayacak bu özellik, WhatsApp’ın 2.20.197.3 sürümü ile kullanıma sunulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz