Vücut Günlüğü – Ölçümler ile Kilo Verme İzleyicisi

0
1201
vucut gunlugu uygulama inceleme

Kilo verme süreci çoğu zaman motivasyon eksikliğinden dolayı yarıda bırakılabiliyor. Hedef kilonuza ulaşma yolunda siz de zorlananlardan mısınız? Kilo vermek istiyor ancak motive olamıyor musunuz? Hayatımızın birçok alanında olduğu gibi bu konuda da mobil uygulamalardan yardım alabiliriz. Kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gördüğü için bu kategorideki uygulama çeşitliliği oldukça fazla diyebiliriz. İstediğiniz kiloya ulaşmanız için sizi destekleyecek, değişimlerinizi takip edecek bir uygulama ile yola çıkmak ister misiniz? Hadi o zaman sizleri Vücut Günlüğü ile tanıştıralım.

Vücut Günlüğü – Ölçümler ile Kilo Verme İzleyicisi uygulaması, belirlenen kilo hedefinize ulaşmada motive olmanıza yardımcı oluyor. Uygulama, kilo gelişiminizi, BKİ (Beden Kitle İndeksi) ve vücut yağınızı izliyor. İlerlemenizle ilgili detaylı analizleri Vücut Günlüğü uygulamasında kolaylıkla takip edebiliyorsunuz. Başlangıç, mevcut ve hedef kilonuzu görmek, değişimi fark etmenizi ve hedefiniz için daha istekli olmanızı sağlayacaktır.

Vücut Günlüğü Özellikleri

 • Bir kilo hedefi belirleyebilirsiniz.
 • Uygulamanın oluşturduğu grafikle ilerlemenizi ve vücudunuzdaki değişikleri takip edebilirsiniz .
 • Özelleştirilebilir ağırlık günlükleriyle, uyguladığınız diyetin ya da spor programının başarılı olup olmadığını tespit edebilirsiniz.
 • Vücut dönüşümünüzü gösteren  “önce  ve sonra” farklarını görmek için fotoğraflar ekleyebilirsiniz.
  En güncel BKİ , vücut yağ oranı ve ideal kilo değerlerinizi analiz edebilirsiniz.
 • İlerlemenizle ilgili özelleştirilmiş bir bildirim alabilirsiniz .
 • Kilonuz ile ilgili hatırlatıcılar oluşturabilirsiniz.
 • Verilerinizi SD kartına yedekleyebilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz.
 • İlerlemenizi e-posta yoluyla doktorunuzla ya da diyetisyeninizle paylaşmak için Excel tabloları oluşturabilirsiniz.
 • Tercih ettiğiniz ölçüm birimlerini seçebilirsiniz.
 • İlerlemenizi aylık, haftalık ve günlük “kilo takip kartları” ile sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz.

vucut gunlugu   vucut gunlugu uygulamasi

Nasıl Kullanılır?

Vücut Günlüğü uygulamasında ilk olarak temel hedefinizi seçiyorsunuz. Kas gelişimi, mevcut kiloyu koruma ve kilo verme seçenekleri bulunuyor. Bunlardan kendiniz için uygun olanı seçip bir hatırlatıcı oluşturuyorsunuz. Diğer adımlarda kilonuzu, vücut ölçümlerinizi kaydediyorsunuz. Vücut Günlüğü uygulamasında mevcut ve hedef kalori hesaplamalarını görebiliyorsunuz.

vucut gunlugu olcumler

Değişen kilonuzu kaydettikçe uygulama sizin için detaylı analizler oluşturur. Siz de ilerleme durumunuzu bu analizlerden kontrol edebilirsiniz. Başlangıç kilonuzu ve ölçümlerinizi görmek, değişim sürecinde sizi motive edecektir.

Vücut Günlüğü – Ölçümler ile Kilo Verme İzleyicisi uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Ancak uygulamanın daha fazla kişiselleştirme içeren araçlarından faydalanabilmek için premium üyelik oluşturmanız gerekiyor. Uygulamayı denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Google Play Store’u ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz