Underworld Office! Görsel Roman, Macera Oyunu

0
2650
underworld office macera oyunu uygulama inceleme

Hikayesi olan macera oyunlarını sever misiniz? Etkileyici hikayeleriyle birçok macera oyunu, mobil oyuncuların gözdesi diyebiliriz. Biz de bu türde bir oyun önerisi yapmak istedik. Sizleri, hikayenin akışını seçimlerinizle belirleyeceğiniz, interaktif bir macera oyunuyla tanıştıracağız. Underworld Office ya da Türkçe ismiyle Yer Altı Ofisi, ilginç hikayesiyle merak uyandırıyor.

Android ve iOS kullanıcılarının beğenisini kazanan oyun, gizemli ve dokunaklı bölümleri deneyimleyeceğiniz ilgi çekici maceralarla dolu bir dünyada geçiyor. Sohbet tarzı interaktif bir hikaye anlatma tarzında karşımıza çıkan Underworld Office, sizleri farklı bir dünyaya götürecek. Maceraya hazır mısınız? Oyunun detaylarına yakından bakalım.

Etkileyici Hikayeye Sahip Macera Oyunu

Underworld Office!: Görsel roman, Macera oyunu farklı hikayesi ile öne çıkıyor. İçinde birbirinden farklı, biraz tuhaf, tatlı ve aynı zamanda acımasız hayaletleri barındıran oyun, eşsiz bir deneyim sunuyor. Hayaletleri konu alan oyunda, ana karakter Eugene, canavarlar tarafından öldürülmek üzereyken gizemli bir hayalet tarafından kurtarılır ve karşılığında “Underworld Office”te çalışması istenir. Böylelikle karakterimiz Eugene, kendini hayaletler dünyasında bulur.

underworld office macera

Her Seçim Yeni Bir Macera Kapısını Aralayacak

Oyunda amacınız, kontrolünü sağladığınız Eugene ile bulunduğunuz karanlık dünya içinde hayalet dostlarınızla farklı maceraya atılmak olacak. Burada önemli olan, yaptığınız seçimlerle ilerlemek ve sona ulaşmaktır. Farklı seçimler yaparak toplam 7 farklı sona ulaşabilirsiniz. Hikayenizin sonu, tamamen seçimlerinize bağlı!

underworld office gorsel roman macera

Underworld Office Oyununun Özellikleri:

  • Görsel roman tarzı gizemli macera oyunu
  • İlgi çekici karakterler
  • Yaklaşık 40 kısa animasyon ve 150 resmin olduğu farklı bir dünya
  • Birbirinden farklı seçimler yaparak ulaşabileceğiniz 7 farklı son
  • Oyunda kazanılabilecek 25 unvan ve 60 albüm resmi

Benzersiz bulmacaları çözerek gizemli hikayeleri çözün. Her seçiminiz sizleri farklı bir hikayeye taşıyacak. Oyunun sunduğu bu özellik, sürükleyiciliği de artırıyor. Her son aslında yeni bir başlangıç olacak diyebiliriz. Underworld Office’te farklı hikayeleri keşfetmenin keyfini çıkarın.

Gizemli maceralarda ilerlerken çeşitli deneyimlerle karşılaşacağınız Underworld Office, seçimi size bırakıyor! Siz de kendi seçimlerinizi ve sonuçlarını merak ediyorsanız, bu oyunu ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz. Oyunu, Google Play Store veya App Store’dan mobil cihazınıza yükleyerek bu heyecana ortak olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz