The Last of Us Part 2, Tarihin En Çok Ödül Alan Oyunu Oldu

0
866
the last of us part 2 en cok odul alan oyun

Adından sıklıkla bahsettiren, sevilen The Last of Us Part 2 oyunu, yeni bir başarıya imza attı. The Last of Us Part 2, ödül alanında The Witcher 3’ü geçerek tüm zamanların en çok ödüllendirilen oyunu oldu.

Son zamanların en çok konuşulan oyunu The Last of Us Part 2, çıkış gününden bu yana birçok tartışmaya neden olmuştu. Oyunun seveni olduğu kadar hakkında olumsuz eleştiriler yapan oyuncu da çok olmuştu. Oyun dünyasında devrim yaratan oyun, birçok ödül töreninden başarıyla ayrıldı. Şimdi de bu başarılarının sonucunda önemli bir rekor elde etti. The Last of Us Part 2, oyun tarihinin en çok ödül kazanan oyunu olarak açıklandı.

the last of us part 2 odul

The Last of Us Part 2, Ödül Rekoru Kırdı

Yıl içerisinde düzenlenen farklı ödül törenlerinde, yılın en iyi oyunları seçiliyor. “Yılın en iyi oyunu” ödülünü en çok alan oyun, The Last of Us Part 2 oldu. 261 adet “yılın en iyi oyunu” ödülünü kazanan The Last of Us Part 2, The Witcher 3: Wild Hunt’ın rekorunu kırdı. Çıkış yaptığı 2015 yılında 260 ödül kazanarak rekor kıran The Witcher 3: Wild Hunt, tahtını The Last of Us Part 2 oyununa bırakmış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz