Türkiye’nin Yemek ve Mekan Arama Motoru MenümNette!

0
2798

Mekan keşfetmeyi ve farklı lezzetler deneyimlemeyi yaşam tarzına entegre etmiş kişiler için mükemmel, canı ne çekerse çeksin nerede yiyebilirim, en yakın hangi mekana gidebilirim sorularına cevap arayanlar için ideal bir uygulama olan MenümNette, dondurmadan Japon mutfağına, pideden deniz mahsullerine, burgerden donuta kadar birçok lezzet durağını konumunuza göre listeliyor.

Ancak aplikasyon sadece bunlarla sınırlı değil. Özel günler için tercih edebileceğiniz mekan önerilerinden tutun, huzurlu, eğlenceli, kısacası dört dörtlük yapabileceğiniz tatil için gerekli otel, plaj ve beach club tavsiyelerine kadar kullanıcılarını memnun edecek özel listelere de yer veriliyor. Antalya’nın en iyi balık restoranlarını, İzmir’in en iyi kumru ve yengencilerini, evlilik teklifi için en ideal ve romantik mekanları, tatil beldelerindeki en gözde plajları ve çok daha fazlasını MenümNette sayesinde keşfedebilir, nokta atışı yaparak beklentilerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Konumunuza en yakın önerilerin yanı sıra en popüler olan seçeneklere de göz atabilir, daha önce duymadığınız ya da görmediğiniz bir mekanı bu sayede favorilerinizin arasına ekleyebilirsiniz. Uygulamanın bir diğer artı yönü, istediğiniz yemeği menüsünde bulunduran mekanları listeye biliyor oluşunuz. Filtreleme ve sıralama fonksiyonları sayesinde de süreci hızlandırıyor, aradığınız sonuca çok daha hızlı ulaşıyorsunuz. Ayrıca beğendiğiniz mekanların profilleri üzerinden iletişim bilgileri, yorumlar, menüler, fotoğraflar, ödeme yöntemleri ve mekan özellikleri dahil tüm bilgileri inceleyebilir, daha net bir kanıya varabilirsiniz.

Türkiye’nin birçok bölgesine ait şehirlerden mekan ve öneriler sunan MenümNette’nin blog bölümünden yemek ve mekanlara dair yazıları okuyabilir, üye olmanız durumunda mekanlara dair yorum ve beğenilerinizi belirtebilirsiniz. Çok beğendiğiniz mekanları, arkadaşlarınızın ve çevrenizin de aynı memnuniyeti yaşaması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir, hoş bir tavsiye sunabilirsiniz.

Neyi, nerede yiyeceğinizi düşündüğünüz anları minimuma indirecek, kararsızlıkları ortadan kaldıracak, henüz daha çok yeni olan MenümNette geçtiğimiz ay ilk kez uygulama mağazalarında kullanıcılara sunuldu. Ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz, Türkiye’nin en kapsamlı mekan ve yemek keşfini sağlayan platformun, en favori aplikasyonlardan biri olması kaçınılmaz görünüyor. Yemek ve mekana dair tüm ipuçlarına hızla erişmek, popüler olanları adım adım takip etmek, en önemlisi kararsızlıklarınıza artık bir son vermek için MenümNette olmadan hareket etmeyin, kazançlı çıkın.

MenümNette
MenümNette
Developer: Menumnette.com
Price: Free
  • MenümNette Screenshot
  • MenümNette Screenshot
  • MenümNette Screenshot
  • MenümNette Screenshot
  • MenümNette Screenshot
  • MenümNette Screenshot
  • MenümNette Screenshot
  • MenümNette Screenshot
  • MenümNette Screenshot
  • MenümNette Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here