TRT Çocuk Mobil

0
5459

TRT ekranlarının çocuklar için açtığı ve çocuklar tarafından ilgi ile takip edilen kanalı TRT Çocuk artık cep telefonlarında. TRT Çocuk Mobil ile dilediğiniz zaman çocuklarınıza sevdiği çizgi filmleri izletebilir, uygulama içinde bulunan oyunlarla keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

TRT Çocuk Mobil uygulaması, TRT çocuk ekranlarında yayınlanan bütün çizgi filmleri içinde barındırır. Bu uygulama sayesinde TRT Çocuk ekranlarında izlediğiniz programları ve çizgi filmleri istediğiniz zaman telefonunuzdan açabilirsiniz. Bu çizgi filmlerden istediğinizi favorilerinize ekleyebilir, çevrimdışı çalışma modu sayesinde kaydettiğiniz program ya da çizgi filmi İnternet bağlantınız olmayan yerlerde de açarak çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

TRT Çocuk ekranlarının en sevilen çizgi filmi Pepee, Rafadan Tayfa, Elif’in Düşleri ve daha pek çok çizgi film uygulama içinde mevcut. Aynı zamanda Tel Ali, Yarışçı, Rüzgâr Gülü ve Haberin Olsun gibi ilgi ile takip edilen çocuk programlarını kaçırmadan takip edebilir, istediğiniz bölümlere kolayca ulaşabilirsiniz.

-Reklam-

TRT Çocuk Mobil uygulaması aile modu ile çocukların uygulamaya erişiminin kısıtlanmasına olanak sağlıyor. Böylece çocuğunuzun video izleme süresini belirleyebilir, istemediğiniz içeriklere ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Bu anlamda oldukça güvenli olan uygulama ile gözünüz arkada kalmadan çocuğunuza çizgi film izleme keyfini yaşatabilirsiniz.

TRT Çocuk Mobil uygulaması tamamen çocuklara uygun bir görsel yapı ve çocuklara uygun içerikler ile Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu tarafından oluşturulan bir uygulamadır. Bu nedenle uygulama içinde çocuğunuza zarar verecek, psikolojik açıdan onu etkileyecek herhangi bir uygulama, oyun ya da reklam bulunmamaktadır. Uygulama içinde bulunan öğeler pedagojik çalışmalar sonucunda ortaya çıkan ürünlerdir. Bu nedenle güvenle kullanılabilir.

TRT Çocuk Mobil uygulamasında uzman pedagoglar tarafından oluşturulmuş hazır listeler bulunmaktadır. Çevre, Dostluk, Dürüstlük, Hayvan Sevgisi, Kardeş Sevgisi, Sağlıklı Beslenme, Sevgi, Sorumluluk, Paylaşmak, Tasarruf ve Yardımlaşmak gibi konular üzerine hazırlanan bu hazır listeler içinde bulunan videolar sayesinde çocuğunuzun gelişime katkı sağlar. Bu listeler sayesinde çocuğunuza bir çizgi film ya da video yardımı ile paylaşmanın güzelliğini, hayvan sevgisinin insana kattıkların ve daha fazlasını aşılayabilirsiniz.

TRT Çocuk Mobil bütün platformlarda ve web üzerinde çalışan bir uygulamadır. Bilgisayarınızdan TRT Çocuk sitesini, akıllı telefon ya da tabletinizden uygulamayı açarak çocuğunuzun keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Tamamen çocukların psikolojisine uygun olarak hazırlanan bu uygulaması IOS için Appstore üzerinden, Android için ise Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

TRT Çocuk
TRT Çocuk
 • TRT Çocuk Screenshot
 • TRT Çocuk Screenshot
 • TRT Çocuk Screenshot
 • TRT Çocuk Screenshot
 • TRT Çocuk Screenshot
 • TRT Çocuk Screenshot
 • TRT Çocuk Screenshot
 • TRT Çocuk Screenshot
 • TRT Çocuk Screenshot
 • TRT Çocuk Screenshot
 • TRT Çocuk Screenshot
 • TRT Çocuk Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here