Son Dakika Haberler Artık Cebinizde!

0
2416

Ülke gündeminin sürekli değiştiği bu günlerde son dakika haberlerini ve gündem haberlerini anlık olarak takip edebilmek için Gündem: Son Dakika Haberler uygulaması tam size göre.

Gündem: Son Dakika Haberler ile gündemde olan bütün haberler cebinize geliyor. Uygulama ile son dakika haberlerini, ülkemizde ve dünyada neler olup bittiğini tek bir dokunuş ile takip edebilirsiniz.

Gündem: Son Dakika Haberler uygulamasını indirip kullanmaya başladıktan sonra uygulama sizin okuduğunuz haberlerden yola çıkarak bir süre sonra ilgi alanlarınıza giren haberleri öncelikli olarak size gösterir. Örneğin her gün magazin haberlerini okuyorsanız uygulama sizin ilgi alanınızı analiz eder ve ilerleyen günlerde magazin haberlerinin daha belirgin bir şekilde görülmesine imkan sunar. Gündem uygulamasının bu algoritması sayesinde aradığınız kategorilere daha kolay erişebilirsiniz.

Gündem ile popüler ve okuyucunun ilgisini çekebilecek olan bütün haberler gün içerisinde yayınlanır. Böylece ülkemizde ve dünyada neler olup bittiğini kaçırmadan, bir yerden başka bir yere giderken bir haberleri okuyarak her şeyden haberdar olabilirsiniz.

Gündem: Son Dakika Haberler uygulaması kapsamlı içeriği ile ilgilendiğiniz kategorilerde onlarca haber ile sizlere geniş bir bilgi kaynağı sunar. Mynet, Onedio, Hürriyet gibi tamamı yerel bilgi platformu olan haber sitelerinin içeriklerini analiz ederek burada yer alan haberlere cep telefonunuzda bulunan Gündem: Son Dakika Haberler uygulaması ile ulaşabilirsiniz.

Gündem zaman içerisinde sizi tanıyarak sadece sizin önemsediğiniz haberleri size gösteren bir uygulamadır. Bu özelliği ile pek çok haber uygulamasından ayrılan Gündem rahatlıkla kullanılabilen ara yüzü ve kolay anlaşılır yapısı ile her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

Hangi konuda haberleri okumak istiyorsanız geniş kategori menüsünden seçebilir ve istediğiniz haberin detaylarını kısa zaman içinde görebilirsiniz. Tamamen tarafsız habercilik ilkesini benimseyerek oluşturulan bu program ile merak ettiğiniz içeriklere saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

Telefon ve tabletlere uygun bir ara yüze sahip olan bu program ile haber okumanın keyfini çıkarabilirsiniz. AppStore ve Google Play üzerinden tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Gündem: Son Dakika Haberler uygulaması ile ülke gündemini parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Ülke gündemini parmaklarınızın ucuna getiren uygulama Gündem AppStore ve Google Play üzerinde kullanıcılarını bekliyor. Bu uygulama ile cep telefonunuza gelen bildirimler ile her şeyden anında haberdar olabilirsiniz. Böylece hiçbir haberi sonradan öğrenmeden gelişmeleri sıcağı sıcağına takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz