Herkes İçin Meditasyon!

0
2372

Hayat şartlarının zorlaşması ve insanların kendilerine daha az vakit harcaması beraberinde stres ve çeşitli olumsuzlukları da getirdi. Kendinize vakit ayırıp bir meditasyon merkezine gidemiyorsanız meditasyon merkezinin parmaklarınızın ucuna gelmesine ne dersiniz?

Eğer meditasyon ile ilgileniyor ve zaman ve mekan sınırlaması olmadan meditasyon yapmak istiyorsanız The Mindfulness App tam size göre. Bu aplikasyonu akıllı telefon ya da tabletinize indirerek farkındalık yaratın.

Dünya üzerinde pek çok kişi tarafında kullanılan The Mindfulness App uygulaması oldukça olumlu yorumlar ile dikkatleri çekiyor. Kullanıcılar The Mindfulness App’in kullanışlı bir arayüzü, medtasyon yapmaya yeni başlayanlar için teşvik edici ve oldukça faydalı bir uygulama olduğunu söylüyorlar.

-Reklam-

The Mindfulness App uygulamasını telefonunuza indirdiğiniz zaman uygulama içinde kısa bir gezinti yaptığınız zaman rahatlamanıza ve esnemenize yardımcı olacak pek çok egzersizin sizler için hazır olduğunu göreceksiniz.

Kendiniz için bir meditasyon hatırlatıcısı ayarlayabiliyorsunuz. Bunun için seçtiğiniz meditasyonda hatırlatma ayarlarını yapmanız ve zamanı ayarlamanız yeterli oluyor. Bu ayarları yaptığınız zaman istediğiniz zaman diliminde yapmanız gereken meditasyonlar size hatırlatılır.

The Mindfulness App üzerinde bulunan meditasyon sürelerini kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Eğer kısa süreli bir meditasyon yapmak istiyorsanız dakikayı kısa, uzun süreli bir meditasyon yapmak istiyorsanız dakikayı uzun seçebilirsiniz. Sessiz bir ortamda olduğunuz için uygulama sizi bir ses yoluyla uyaracaktır. Bu sesin ne olacağını siz seçebiliyorsunuz.

The Mindfulness App uygulamasında bulunan meditasyon istatistikleri ile yaptığın meditasyonlarda ne kadar ilerlediğini görebilirsin. Böylece kendine yeni bir meditasyon haritası oluşturman daha kolay olacak.

The Mindfulness kullanıcılara farklı meditasyon egzersizleri sunuyor. Uygulama içinde 4 adet rehber eşliğinde yapılan meditasyon bulunuyor. Bu meditasyonlar 3 dakika, 5 dakika, 15 dakika ve 30 dakikalık periyotlar şeklinde yapılıyor. Uygulama içinde 4 adet sessiz meditasyon bulunuyor. Bu meditasyonda aynı şekilde 3 dakika, 5 dakika, 15 dakika ve 30 dakikalık periyotlar şeklinde yapılıyor.

Uygulama içinde Rehberlik eşliğinde vücut tarama özelliği, meditasyon hatırlatıcısı ve istatistikleri alabilmeniz için oluşturulan ekranlar bulunur.

Uygulamayı Android ve IOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz. The Mindfulness App indirmek için Appstore ve Google Play mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Android için ücretli olan bu uygulama IOS için ücretsiz olarak indirme imkanı sunuyor. Fakat uygulamanın gelişmiş özelliklerinden faydalanmak için uygulama içi satın alma yapmanız gerekiyor.

‎The Mindfulness App
‎The Mindfulness App
Developer: MindApps
Price: Free+
  • ‎The Mindfulness App Screenshot
  • ‎The Mindfulness App Screenshot
  • ‎The Mindfulness App Screenshot
  • ‎The Mindfulness App Screenshot
  • ‎The Mindfulness App Screenshot
  • ‎The Mindfulness App Screenshot
  • ‎The Mindfulness App Screenshot
  • ‎The Mindfulness App Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here