The Roll

0
2315

Bu rulo, öyle bildiğiniz türden bir rulo değil. En iyi fotoğraflarınızı pat diye bulabilmeniz için tasarlanmış, fotoğrafların dağınık halde olmasına tahammül edemeyip direkt olarak müdahale eden ve bunu da otomatik etiketleme ve organize etme yönüyle gerçekleştiren oldukça başarılı bir uygulama var karşınızda. Aynı zamanda vaktinizin değerini en az sizin kadar biliyor ve aradığınız fotoğrafları bulana kadar harcadığınız vakti minimuma indiriyor.

Eğer ki evde, okulda, işte, seyahatte, vapurda, arabada, özel günlerde özetle her aktif anınızda fotoğraf çekme etkinliğini hayatınızın bir parçası haline getirmişseniz ve henüz The Roll’u keşfetmemişseniz, film rulonuzun vay haline. Bir anı aklınıza geldiğinde o görüntüyü açıp bakmaya ya da whatsapp grubunuzda daha önce çektiğiniz fotoğrafları paylaşmaya yeltendiğinizde, kim bilir araya kaç fotoğraf girmiş ve dolayısıyla ne kadar süre boşa harcanmış olacak. İşin özü, fotoğraf kütüphanenizdeki karmaşanın son bulmasını istiyorsanız vakit kaybetmeden The Roll uygulamasını indirmelisiniz. Daha akıllı bir fotoğraf kütüphanesine sahip olmak, en iyi çekimlere, etkinliklere ve albümlere maksimum hızda ulaşmak fikri cazip geliyorsa ki mutlaka öyledir, The Roll gerçekten aradığınız mucize.

Üstelik aplikasyonun getirileri bunlarla da sınırlı kalmıyor. Uygulama, yinelenen ya da istenmeyen fotoğrafları silerek cihazınızda yer açılmasını sağlıyor ve daha çok göze girmeyi başarıyor. Otomatik etiketlenme sayesinde fotoğraflarınızı toplu olarak arayabilme ve paylaşabilme kolaylığı ise The Roll’un sihri. Ve bu sihrin gerçek bir alt metni bulunuyor. Çünkü dünyanın milyonlarca en iyi fotoğrafı ile eğitilmiş bir algoritmaya göre fotoğrafları puanlayan harika bir işleve sahip. Uygulamanın bunu nasıl başardığına dair oluşan tüm şüphelerinizi The Roll’u cihazınıza yükleyerek giderebilirsiniz.

-Reklam-

Yenilenen ve güncel sürümü (1.2) ile App Store’da yer alan aplikasyon, daha geniş ekranlar için ayarlanan mükemmel fotoğraf görünümü sayesinde iPad’ler ile uyumlu hale getirilmiş. Ücretsiz olmasının yanı sıra Türkçe dahil birçok dil desteğini de barındırması artı puan kazandıran etmenlerinden. Minimal karmaşa ile daha az ekran gezintisi ve gereksiz olanı silme ile daha çok fotoğraf çekme imkanı sunan uygulama, toparlayıcı etkisiyle de kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.

The app was not found in the store. 🙁

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here