Boomerang from Instagram

0
3204

Instagram’ın fenomen haline gelen uygulamarından biri olan Boomerang, en sıradan anları eğlenceli bir hale büründürüyor. Boomerang sayesinde çektiğiniz mini videolar, ileri ve geri olmak üzere bir döngüde gösteriliyor. Ufak bir mimik hareketi ya da doğadaki hareketlenmeler bu mini videolar sayesinde büyüleyici bir o kadar da sevimli bir hal kazanabiliyor. Bu videoları çekerken baz almanız gereken şey, hareket halinde olmalı. İster ön kamerayı kullanarak selfienizi hareketlendirebilir, ister izlediğiniz bir dans gösterisindeki en müthiş anı tatlı bir döngüye hapsedebilirsiniz.

Mini bir videoyu oluşturmak için elbette ki adımlarda çok kolay oluyor. Uygulamayı açtığınızda görebileceğiniz yalnızca bir düğme bulunuyor. Çekmek istediğiniz kişi ya da kare için bu düğmeye basıyorsunuz ve aplikasyon tarafından ardı ardına çekilen 10 fotoğraf mini video halinde karşınıza geliyor. Beğendiğiniz videoları kaydederek daha sonra istediğiniz bir platformda kullanabileceğiniz gibi, uygulama içerisinden de Instagram ve Facebook’ta paylaşabilirsiniz. Sadece ön veya arka kameranızı kullanarak bu fenomen olmuş uygulamanın bir parçası olabilir, kendi bakış açınızı yansıtan görüntüleri arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz.

Diğer yandan Boomerang, kaydolmanıza ya da herhangi bir hesap açmanıza gerek duyulmayan bir platform. İndirdiğiniz gibi aplikasyonu kullanmaya başlayabilirsiniz. Çok fonksiyon barındırmamasına karşın, iOS ve Android kullanıcıları tarafından büyük ilgiyle karşılanan aplikasyon, günden güne kullanıcı kitlesinde ciddi bir artış elde ediyor. Kullanım için gerekli olan tek şart ise iOS kullanıcılarını ilgilendiriyor.  iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumlu olan uygulama, iOS 7.0 ve üzeri sürüm gerektiriyor.

Aplikasyona ait ikonu 1.4 olarak güncellenen yeni versiyonda, Instagram’ın yeni ikonu ile eşleşmesi için güncelleyen geliştirici, aynı güncellemeyi Layout ve Hyperlapse uygulamalarında da gerçekleştirmişti. Arkadaş çevrenizin sosyal ağ hesaplarında sıklıkla karşılaşabileceğiniz bu mini videoların kendi sayfanızda da yer almasını istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Boomerang’ı indirin. Minimalliğin içerisinde eğlenceyi keşfedin. Ufak bir yaprak kıpırtısı, denizin usulca dalgalanması ya da sevdiğiniz birinin yüzündeki minik bir gülümseme ve buna benzer pek çok özel anı Boomerang ile yakalama ve paylaşma keyfini mutlaka deneyimlemelisiniz.

‎Boomerang from Instagram
‎Boomerang from Instagram
  • ‎Boomerang from Instagram Screenshot
  • ‎Boomerang from Instagram Screenshot
  • ‎Boomerang from Instagram Screenshot
Boomerang from Instagram
Boomerang from Instagram
Developer: Instagram
Price: Free
  • Boomerang from Instagram Screenshot
  • Boomerang from Instagram Screenshot
  • Boomerang from Instagram Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz