Nonstop Knight

0
2734

Genellikle savaş ve macera oyunlarında hakim olan stresli hava, Nonstop Knight’ta yerini gerilimsiz, adeta huzurlu bir mücadele duygusuna bırakıyor. En meşgul olduğunuz anda bile oynayabilme imkanı, internet bağlantısının şart koşulmaması ve tüm adımları tek parmakla gerçekleştirebilmenin hafifliği, aplikasyonun en can alıcı özellikleri olarak dikkatleri üzerinde topluyor. Oyunun yarattığı coşkulu hissin aksine bir o kadar basit olan tasarımı, kullanıcılar üzerinde şok etkisi yapacak türden. Diğer yandan kullanıcıya opsiyonel olarak sunulan hız unsuru, uzakta olunsa dahi ödül kazanmak için bir engel yaratmıyor. Kısacası bu oyun, anında kazanıp keyiflenmenizi sağlamak için geliştirilmiş iddialı bir uygulama.

Hiçbir zaman bitmeyecek olan maceralara sadece üç hedef ile atılabiliyorsunuz. Düşmanları parçalamak, liderleri yenmek ve altınları kazanmak belirli olan yol haritanızın aşamaları. Elbette bu aşamaları kaydetmek için ek destekler ve geliştirmeler olmazsa olmaz. Şövalyenizi ve mücadelenizi geliştirmek, savaşta açığa çıkan yeni yetenekleri keşfetmek boynunuzun borcu. Zindanın lider panosuna tırmandığınızda ise sizi bekleyen ödüllere kavuşarak keyifli yönlerden birini deneyimlemiş olacaksınız.

Nonstop Knight adlı aplikasyonu App Store ya da Google Play üzerinden ücretsiz olarak yükleyebilir ve oynayabilirsiniz. Ancak tercihinize bağlı olarak uygulama içi satın alabileceğiniz bazı eşyalar da yok değil. Tamamen ücretsiz kullanma taraftarıysanız bu özelliği kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Bunun dışında oyun 13 yaş ve üzeri kişiler için uygun olup, özel ebeveyn onayı alan kişilerce oynanabiliyor. 1.3.0 sürümü ile uygulamanın yeniliklerini kullanıcına duyuran flaregames isimli geliştirici, oyun performansının; hataların giderilmesi ve oynayışın iyileştirilmesi doğrultusunda geliştirildiğini bildiriyor. Bu versiyonda, Elit Düşman Liderlerinin tanıtılması ve şövalyenin istatistik ekranına gelen yeni eklentiler kullanıcıların karşılaşacakları yeniliklerden bazıları. Yeni düşmanlarla savaşma isteği ise tropik harabe mekanına seyahat etme ile artık mümkün hale geliyor.

-Reklam-

iOS kullanıcılarının Nonstop Knight oyununu verimli bir şekilde oynayabilmesi için 8.0 ve üzeri sürüme sahip olması gerekirken, Android kullanıcılarının ise 4.0.3 ve üzeri sürümü edinmiş olmaları gerekiyor. En iyi geliştirici ünvanına sahip flaregames, fantastik bir dünyanın kapılarını sizler için açıyor ve sizleri Nonstop Knight’ın bol aksiyonlu yolculuğuna davet ediyor.

‎Nonstop Knight - Idle RPG
‎Nonstop Knight - Idle RPG
  • ‎Nonstop Knight - Idle RPG Screenshot
  • ‎Nonstop Knight - Idle RPG Screenshot
  • ‎Nonstop Knight - Idle RPG Screenshot
  • ‎Nonstop Knight - Idle RPG Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here