The Game Awards Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu

0
665
the game awards tarihi

The Game Awards 2021’in tarihi açıklandı. Oyun dünyasının en iyilerinin belirlendiği ve yeni oyun duyurularının da yapıldığı The Game Awards bu yıl fiziksel bir etkinlikle karşımıza çıkacak.

Son iki yıldır pandemiden dolayı çevrimiçi olarak düzenlenen The Game Awards için bu yıl fiziksel bir etkinlik düzenleniyor. 2021’in en iyi oyunları seçilerek ödüllendirilecek. Etkinlik ayrıca hayranlara ücretsiz oynanabilir oyun içeriği ve yayıncılarla etkileşim kurmanın da imkanını sağlayacak.

Bu yılın kazananları merakla bekleniyor. The Game Awards için 9 Aralık tarihi belirlendi. Etkinlik, 9 Aralık’ta Microsoft Theater’da gerçekleştirilecek.

The Game Awards‘ın yaratıcısı, sunucusu ve baş yapımcısı Keighley, “Video oyunlarının geçmişini, bugününü ve geleceğini kutlamak için özel bir gece için Microsoft Tiyatrosu’na geri dönmekten büyük heyecan duyuyoruz. Amacımız, dünyadaki en güçlü eğlence biçimini kutlamak için tüm topluluğu bir araya getirmek ve medyanın geleceğini temsil eden yükselen sesleri tanımaktır.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz