Spotify, Podcast için Yeni Bir Özellik Getiriyor

0
734

Spotify, podcast’ler için yeni bir özelliği yayınladı. Spotify kullanıcıları ve podcast yayıncıları arasındaki etkileşimin artırılması amacıyla soru-cevap ve anket özellikleri kullanıma sunuldu.

Spotify, dinleyici anketleri ve soru-cevap aracılığıyla podcast’leri daha etkileşimli hale getirmek için yeni özelliklerin beta testine başlamıştı. Şirket, bu özelliklerin podcast oluşturma uygulaması Anchor aracılığıyla tüm içerik oluşturuculara aktif hale geleceğini açıkladı.

spotify anket

Yeni özelliklerle birlikte içerik oluşturucular, podcast bölümlerinin yanında bir soru veya anket yayınlayabilecek. Kullanıcılar bir anketi oyladıktan sonra diğer oylamaları da herkese açık bir şekilde görebilecekler. Soru-cevap özelliği ise farklı şekilde çalışacak. Yanıtlar yalnızca yayıncı tarafından görüntülenebilecek.

Podcast oluşturucu, herkese açık olarak görünecek belirli yanıtları sabitlemeyi seçebilecek. Bu yanıtların yanında, gönderen kişinin Spotify kullanıcı adının da yer alacağını belirtelim. Sabitlenen yanıtlar herkese açık olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz