Takipçi Kontrolü İçin: Twitly!

2
14685
twitly uygulaması

Günümüzde sosyal medya hesaplarının önemi daha fazla artmıştır. Kaç takipçimizin olduğu, kimlerin bizi takip ettiği konularına dikkat ediyoruz. Çünkü bu aynı zamanda popülerliğin göstergesidir. Kimlerin sizleri takip etmeyi bıraktığını görebileceğiniz bu tür uygulamaları tercih edebilirsiniz. Böylelikle takip ettiğiniz kişi sayısı ile takipçi sayınızı kontrol altına almanız mümkün.

Bilindiği üzere Twitly masaüstü cihazlar üzerinden erişebildiğimiz bir internet sitesiydi. Fakat talep yoğunluğuyla beraber artık herkes mobil cihazları tercih eder oldu. Uygulama geliştiricileri ise bu durumu göz önüne alarak Twitly uygulamasını mobil cihazlarımıza taşıdı. Son derece basit bir mantıkla çalışan Twitly, twitter ve Instagram hesabınızda sizi takip etmeyen kullanıcıları takipten çıkmanızı sağlayan uygulamadır. Peki bunca uygulama varken neden bu uygulamayı tercih ediyoruz? Öncelikle kullanıcı dostu oluşturulan bu uygulamanın kullanılışı çok kolay.

Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken mağaza üzerinden Twitly uygulamasını indirmek. Ardından Twitter kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi uygulamaya girebilirsiniz. Sonrasında program sizin için analiz yapmaya başlıyor. Kimlerin sizi takip etmediğini görerek bu kişileri takipten çıkabilirsiniz. Ayrıca yalnızca twitter değil, Instagram hesabınızı da uygulamaya bağlayabilirsiniz.

Yinede unutulmaması gereken bir nokta olarak belirtelim. Mağazalarda yer alan bazı uygulamaların güvenilirliği tartışılır durumdadır. Araştırmalarımıza göre sosyal medya hesaplarınızın şifresini alan ve bunu kullanan birçok uygulama sektöre girmiştir. Bu nedenle bilgilerinizi paylaşacağınız uygulamanın güvenilirliğinden muhakkak emin olmalısınız.

Twitly mobil uygulaması 1.000.000’u aşkın kullanıcısıyla yaklaşık 8 senedir hizmet veriyor. App Store sosyal ağ kategorisinde ise 18. sırada yer alan bir uygulama. Bu nedenle diğer uygulamalarla kıyaslanamayacak kadar çok talep görmesi bizlere güven veriyor. Uygulamanın hem İngilizce hem de Türkçe desteğinin bulunması harika bir detay. Tamamen İngilizce olan uygulamalarda kullanıcılar zorlanmaktadır. Uygulamaya giriş yaparken dilinizi belirleyin ve gönlünüzce Twitly kullanın!

Twitly uygulamasının getirdiği yeni güncelleştirmeler kullanıcıları oldukça mutlu etti. Birçok reklamı bulunan uygulamada artık “reklamları kaldır” seçeneği bulunuyor. Eğer sizlerde reklamlardan rahatsız olursanız bu seçeneği deneyebilirsiniz. Bununla birlikte uygulamaya iki faktörlü doğrulama desteği getirildi. Bilgilerin daha fazla güvence altına alınmasını sağlayan bu doğrulamadan memnun kaldığını söyleyen kullanıcılar yoğunlukta.

Uygulamayı indirmek isteyen App Store kullanıcıları için;

‎Twitly Takipçi Analiz
‎Twitly Takipçi Analiz
Developer: Ibrahim Ozkan
Price: Free+

Uygulamayı indirmek isteyen Google Play kullanıcıları için;

Twitly - Instagram takip etmeyenler
Twitly - Instagram takip etmeyenler
Developer: PXON
Price: Free
  • Twitly - Instagram takip etmeyenler Screenshot
  • Twitly - Instagram takip etmeyenler Screenshot
  • Twitly - Instagram takip etmeyenler Screenshot
  • Twitly - Instagram takip etmeyenler Screenshot
  • Twitly - Instagram takip etmeyenler Screenshot

 

2 Yorumlar

  1. BEN BU UYGULAMAYI ÖNCEDEN İNDİRMİŞTİM DÜN ŞİFREMİ DEĞİŞTİRDİM VE ŞUAN UYULAMAYA GİRİŞ YAPAMIYORUM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz