Bravo – Video Müzik Çalar

5
14611
bravo uygulaması

Gelişen teknolojiyle birlikte müzik çalar kültürümüzde de farklılıklar yaşandı. Eski zamanlardaki kaset çalarlar yerini şimdi müzik uygulamalarına bırakmış durumda. Elbette bütün bunların pek çok avantajı bulunuyor. Müzik çalar uygulamaları sayesinde onlarca müziğe erişim sağlanabilir. Bununla birlikte mobil cihazınızda çevrimdışı şekilde de kullanılabilir. Gönüllere taht kuran video müzik çalar uygulaması Bravo ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel yanı son derece rahat bir arayüze sahip olması. Kullanıcı dostu tasarlanan bu uygulamayı kullanmak çok kolay. Bravo video müzik çalar uygulamasının diğer uygulamalardan farkı, müziklere ek olarak görüntü desteği sağlaması. Kliplerini çok sevdiğiniz şarkıları yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Bravo video müzik çalar uygulamasında bir başka özellik daha bulunuyor. Sevdiğiniz şarkıları listeler halinde sıralayabilir hatta kendi mood listenizi oluşturabilirsiniz. İstediğiniz kanalları gezerek kendi müzik zevkinize göre olan kanallara abone olabilirsiniz. Bu tür uygulamaların en güzel özelliği istediğiniz her müziğe anında erişebilmenizdir.

Uygulamada yapılan son güncelleştirmelere göre hatalar giderilmiştir. Kullanıcı memnuniyetine önem veren uygulama iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. Uygulama günlük hayatın stresinden kurtulmak için birebir. Son zamanların en popüler video müzik uygulaması olan Bravo bizlerden de tam puan almış durumda.

Yapılan araştırmalara göre günlük yaşamlarında müzik dinleyen insanların stresten daha uzak durduğu açıklanmıştır. Bununla birlikte kafanızı dağıtmanızı sağlayacaktır. Geçirdiğiniz anların tadını çıkartmanızı sağlayacak bu uygulama ile tanışmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz sevdiğiniz şarkıları anında paylaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızda hangi şarkıyı dinlediğinizi böylelikle kullanıcılarınız da görebilir.

Telefonlarımızdaki bu tür uygulamalar sayesinde müzik hayatımızın her yerinde. Ayrıca istediğimiz kanallara abone olma şansı veren uygulamaları daha çok tercih etmekteyiz. İster yemek yaparken, ister yoldayken veya gezerken Bravo uygulamasından vazgeçemeyeceksiniz. Kullanıcı dostu uygulamaları tercih etmeniz işleri daha kolaylaştırır. İstediğiniz müzikleri aratırken sıkıntı yaşamamanız için önemlidir. Diğer uygulamalar ile karşılaştırıldığı zaman ara yüzünün daha kullanışlı oluğu dikkat çekmektedir.

Uygulamanın şuan gördüğümüz tek eksiği yalnızca App Store üzerinden indirilebilmesi. Umarız ki yakın zamanda Play Store mağazasına da gelecektir.

Uygulamayı indirmek isteyen App Store kullanıcıları için;

Bravo - Video Müzik Çalar
Bravo - Video Müzik Çalar
  • Bravo - Video Müzik Çalar Screenshot
  • Bravo - Video Müzik Çalar Screenshot
  • Bravo - Video Müzik Çalar Screenshot
  • Bravo - Video Müzik Çalar Screenshot
  • Bravo - Video Müzik Çalar Screenshot

5 Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz