Inst İzleyici Takipçi Kavrama

0
2742
Inst İzleyici Takipçi Kavrama

Instagram gibi sosyal medya mecralarında analiz yapmak ve uzmanlaşmak oldukça zordur. Bu konuyu PRO olarak sizler yerine yapan Instagram uygulamasıyla tanışmak ister misiniz? Gönderilerinizin istatistiklerini gösteren, takipten çıkan kişileri anında tespit eden, en ilgili takipçilerinizi bulan harika uygulama Inst İzleyici Takipçi Kavrama ile tanışalım!

Uygulamanın en büyük avantajı, diğer programlarda olduğu gibi vakit kaybı yaşamamanız. Eğer birden fazla Instagram hesabını aynı anda yönetmeniz gerekiyorsa bu uygulama tam size göre. Inst İzleyici Takipçi Kavrama ile bütün hesaplarınızı yönetebilir, uzman profesyonelliğinde hazırlanan analizleri görebilirsiniz.

Bu tür uygulamaların diğer bir olumlu yönü takipçilerinizi size tanıtmasıdır. Kimlerin sizi takip ettiğini kimlerin ise takibi bıraktığını görerek profilinizi temizleyebilirsiniz. Ayrıca hangi takipçilerinizin sizi sıkı bir şekilde takip ettiğini, gönderilerinizi beğendiğini de belirleyebilirsiniz. Böylelikle potansiyel takipçilerinizle daha çok etkileşimde bulunmanız mümkün. Ayrıca gönderilerinizin altına yapılan ve silinen yorumlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Sosyal medya hesabınızı profesyonel olarak kullanmanızın birçok artısı vardır. Hitap ettiğiniz kişiler için daha verimli paylaşımlar yapmanızı sağlar. Hedef ettiğiniz kitleye ulaşmak için ise analiz verilerinizi düzenli olarak kontrol edebilirsiniz. Takipçi analizi programlarında mutlaka dikkatli olunmalıdır. Çünkü söz konusu bu uygulamalara giriş yapmak için Instagram hesap bilgilerinizi paylaşmanız gerekir. Bu nedenle ücretsiz olan uygulamalarda bir takım güvenlik açıklarının olduğu riskiyle karşı karşıya kalırız. Fakat Inst İzleyici Takipçi Kavrama gibi güvenilir bir program bütün riskleri yok edecektir. PRO sürüm niteliğinde çalışan bu uygulamanın üyelik çeşitleri bulunuyor. Eğer isterseniz uygulamanın 3 günlük deneme sürümünü deneyebilirsiniz.

Inst İzleyici Takipçi Kavrama uygulamasını kullanmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken programı indirmek ve açılan anasayfada Instagram kullanıcı bilgilerinizi girmektir. Tamamen kullanıcı odaklı tasarlanan bu uygulamada her analize net bir şekilde ulaşabilirsiniz. Son olarak uygulamanın yaptığı bir güncellemeden bahsedelim. Instagram paylaşımlarında hashtag kullanmak, potansiyel takipçilere ulaşmak için önemlidir. Bu hashtagleri yazmak ise oldukça zordur. Uygulamanın kullanıcıları için hazırladığı “Sıcak hashtag” özelliği sizler için bütün hashtagleri kategorilendirmiş durumdadır. Sizler de bu uygulamaya bir şans vermelisiniz…

Uygulamayı indirmek isteyen App Store kullanıcıları için;

‎Ins Tracker Followers Insights
‎Ins Tracker Followers Insights
  • ‎Ins Tracker Followers Insights Screenshot
  • ‎Ins Tracker Followers Insights Screenshot
  • ‎Ins Tracker Followers Insights Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz