Surf+ for Instagram

0
4585
surf+ for instagram

Sosyal medya kullanıcılarının son zamanlarda en fazla vakit geçirdiği uygulamalardan birisi de InstagramInstagram sayesinde arkadaşlarımızı ya da beğendiğimiz kişi ya da sayfaları takip ederek etkileşimde bulunabiliyor, onların neler paylaştıklarını görebiliyoruz. Bu popüler sosyal medya platformunda paylaşılanları takip ederken çoğu zaman kimliğimizin gizli kalmasını istemek gibi bir durum da oluşabiliyor. Instagramda takip ettiğiniz arkadaşlarınızın paylaştığı hikayeleri gizlice izlemek istiyor olabiliyorsunuz. Bu isteğinize cevap veren birçok uygulama geliştirildiğini biliyoruz ancak biz sizleri bu konuda oldukça kullanışlı ve güvenilir olan Surf+ for Instagram uygulaması ile tanıştıracağız.  

Surf+ for Instagram uygulaması, hesabı açık olan kişilerin hikayelerini gizli olarak izleyebilmenizi sağlayan bir mobil uygulama. Şuan için teknik olarak gizli profillerin hikayelerini görmeniz mümkün olmadığından uygulama bu hizmeti veremiyor. Ancak bu uygulamayla takip ettiğiniz kişilerin profil resimlerini hd olarak görüntüleyebilme imkanına sahipsiniz. Uygulamayı Instagram hesabınıza giriş yapmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra arama bölümüne görüntülemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazarak aratıyorsunuz. Sonrasında kişinin hd olarak profil fotoğraflarını görüyor ve gizli olarak hikayelerini izleyebiliyorsunuz. En sık görüntülediğiniz profilleri favorilere ekleyerek de o profilleri hızlı erişim kategorisine alabiliyorsunuz. 

Surf+ for Instagram uygulamasını indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Uygulama içinde ise limitsiz hd profil fotoğrafı, hikaye ve gönderileri görüntüleyebilmek, reklamları kaldırabilmek için pro abonelik edinmeniz gerekiyor.

Surf+ for Instagram İle Hikayeleri İndirebilirsiniz

Uygulamanın sunduğu en beğendiğimiz özelliklerden biri de Instagram profiline girdiğiniz kişinin hikayesini gizli olarak görüntüledikten sonra bu hikayeyi indirebilme imkanına sahip olmanız. Ayrıca Surf+ for Instagram uygulaması ile indirdiğiniz hikayeleri ve gönderileri repost ederek kendi hesabınız üzerinden paylaşabiliyorsunuz.  

Instagram, günümüz itibariyle insanların kendileriyle ilgili her özel anı paylaşmak istedikleri bir sosyal medya platformu olmasıyla çok aktif kullanılan bir uygulama. Instagramda bazen takip ettiğimiz ya da etmediğimiz bazı kişilerin paylaşımlarını görüntülemek isterken karşı tarafın bunu bilmemesini isteyebiliyoruz. Hikayelerini izlediğiniz kişilerin sizi, hikayeleri görüntüleyenler kısmında görmemesini istemek tercihiniz olabilir. Eğer siz de kimliğinizi gizleyerek hesabı açık olan profillerin hikayelerini gizli olarak görüntülemek ya da bu hikayeleri ve gönderileri indirmek ve paylaşmak istiyorsanız Surf+ for Instagram uygulamasını indirmenizi öneririz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamaya Play Store ve App Store üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. 

‎Surf+ for Instagram
‎Surf+ for Instagram
Developer: Mert Uzumcu
Price: Free+
  • ‎Surf+ for Instagram Screenshot
  • ‎Surf+ for Instagram Screenshot
  • ‎Surf+ for Instagram Screenshot
  • ‎Surf+ for Instagram Screenshot
  • ‎Surf+ for Instagram Screenshot

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz