Spotify’ın İlk 3 Ay Ücretsiz Deneme Kampanyası Yeniden Başladı

0
1162
spotify ilk 3 ay ucretsiz kampanyasi

Spotify, bir süredir Türkiye’de sunmadığı ilk 3 ay ücretsiz deneme kampanyasını yeniden başlattı. Spotify Premium aboneliğini ilk kez başlatacak olan kullanıcılar, ilk 3 ay boyunca ücret ödemeden platformu kullanabilecekler.

Dünyanın en çok kullanılan çevrimiçi müzik platformlarından biri olan Spotify, Premium abonelik sistemi için ücretsiz deneme kampanyasını yeniden hizmete sundu. Kullanıcılar, ilk 3 ay boyunca ücretsiz olarak Spotify Premium’u deneyebilecekler. Spotify’ın bu kampanyasından yararlanmak için daha önce Premium aboneliğinin kullanılmamış olması gerekiyor.

spotify ilk 3 ay ucretsiz

İlk 3 ay ücretsiz deneme kampanyası için kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizle Spotify Premium hesabı açabilirsiniz. Eğer başka bir hesabınız varsa, o hesap için kullandığınız kartınızdan farklı bir kartla kayıt oluşturabilirsiniz. İlk 3 ay herhangi bir ödeme yapılmıyor. İlk 3 ay sonunda aboneliğinizi iptal edebilir ya da aylık 17,99 TL karşılığında Spotify Premium aboneliğinize devam edebilirsiniz.

Spotify’ın yeniden başlattığı ilk 3 ay ücretsiz deneme kampanyasından faydalanmak için buradan aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz