Diziyle Öğren – Dizi ile İngilizce Öğren

0
3016
diziyle ogren uygulama inceleme

İngilizce’yi daha iyi öğrenmeyi sağlayan pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan biri de yabancı dizi ya da film izleyerek bu konuda kendimizi geliştirmek oluyor. Yabancı dizi ve filmler aracılığıyla hem yeni kelimeler öğrenebiliyoruz hem de bu kelimelerin kullanım yerlerini daha iyi kavramış oluyoruz. Üstelik bu şekilde öğrenme süreci de eğlenceli bir hale dönüşüyor. Sevdiğiniz dizileri Türkçe alt yazılı seçeneğiyle izlerken sürekli durdurmaktan sıkıldınız mı? Peki dizideki kelimeleri daha önce öğrenmiş olsaydınız nasıl olurdu? Diziyle Öğren – Dizi ile İngilizce Öğren uygulaması, size bu konuda harika bir deneyim sunuyor. Hadi o zaman sizleri Diziyle Öğren uygulamasıyla tanıştıralım.

Diziyle Öğren – İngilizce Öğrenmenin Eğlenceli Yolu

Yabancı dizileri izlerken Türkçe alt yazı seçeneği yerine İngilizce alt yazı seçeneğini kullanarak İngilizcenizi daha iyi seviyelere getirebilirsiniz. Ancak izlediğimiz dizide çok fazla bilmediğimiz kelime varsa bu yöntem biraz zorlu olabiliyor. Bunun için kelimelerin anlamlarını daha öncesinde öğrenmiş olmak işimizi oldukça kolaylaştıracaktır. Diziyle Öğren – Dizi ile İngilizce Öğren mobil uygulaması tam da bu noktada size ihtiyacınız olanı veriyor.

Diziyle Öğren – Dizi ile İngilizce Öğren uygulamasında birçok dizi ve filmden dilediğinize tıklayarak o dizide kullanılan tüm kelimelere ulaşabilirsiniz. Kelimelerin anlamlarını öğrenerek quiz eşliğinde çalışma yapabilirsiniz. İstediğiniz bir diziyi seçtikten sonra sezon ve bölüm seçenekleri oluyor. Sezonu ve bölümü seçtiğinizde o bölümde kullanılan tüm kelimeler ve anlamları karşınıza gelecektir. Kelimelerin tamamen rastgele şekilde listelendiğini belirtelim. Ayrıca dilediğiniz zorluk seviyesi aralığını işaretleyerek sadece o seviyedeki kelimeleri çalışmayı tercih edebilirsiniz. Bu da uygulamanın kullanıcılara sunduğu oldukça kullanışlı bir özellik diyebiliriz.

Kelimelerin anlamlarını öğrendikten sonra izlediğiniz diziyi daha anlaşılır şekilde izleyeceğinizi ve daha keyifli vakit geçireceğinizi düşünüyoruz. İzlerken kelimelere takılıp diziyi durdurma sorunu ortadan kalkınca seyir zevkiniz de artacaktır. İngilizce öğrenmenin en eğlenceli yollarından birini daha kolay ve daha keyifli hale dönüştüren Diziyle Öğren – Dizi ile İngilizce Öğren uygulaması, fark edilir derecede işinizi  kolaylaştırıyor.

Uygulamada yasal kurallar gereği dizi veya filmler yayınlanmıyor. İzleyeceğiniz dizideki kelimeleri uygulama üzerinden öğrendikten sonra diziyi çeşitli platformlar üzerinden izleyebilirsiniz. Eğer siz de İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz. Diziyle Öğren – Dizi ile İngilizce Öğren uygulamasını Play Store’dan ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Diziyle Öğren
Diziyle Öğren
Developer: Diziyle Öğren
Price: Free
  • Diziyle Öğren Screenshot
  • Diziyle Öğren Screenshot
  • Diziyle Öğren Screenshot
  • Diziyle Öğren Screenshot
  • Diziyle Öğren Screenshot
  • Diziyle Öğren Screenshot
  • Diziyle Öğren Screenshot
  • Diziyle Öğren Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz