Sega, Oyun Konsolu Astro City Mini’yi Duyurdu

0
1133

Video oyun sektörünün en önemli isimlerinden Sega, yeni oyun konsolunu duyurdu. Sega’nın yeni tasarladığı mini oyun konsolu Astro City Mini, içerisinde klasikleşmiş 36 Arcade oyununu barındırıyor.

Sega, 60. yılına özel olarak sevenlerini heyecanlandıran yeni bir oyun konsolu geliştirdi. Astro City Mini olarak duyurulan mini konsol, kullanıcılara retro bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Mini oyun konsolunda Sega’nın en beğenilen 36 arcade oyunu yer alıyor.

Astro City Mini

astro city mini

Konsolda 6 buton ve 1 kontrol çubuğu bulunuyor. Renkli bir ekrana sahip olan Astro City Mini’de bir adet HDMI çıkışı yer alıyor. Enerjisini micro USB girişinden alıyor. Kullanıcılar konsolda çok oyunculu arcade oyunları oynamak isterlerse, USB girişli kollar takabilecekler. Konsolun içinde yer alacağı söylenen 36 arcade oyunu ise henüz açıklanmadı.

Sega’nın ikonik oyunlarıyla beraber sunacağı Astro City Mini’nin fiyatı hakkında şu an için bir bilgi yok. Konsolun fiyatı ve hangi ülkelerde satışa çıkacağıyla ilgili bilgilerin ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz