Instagram, Alışveriş Özelliğini Test Ediyor

0
1226
instagram alisveris ozelligi

Instagram, yeni alışveriş özelliğini tüm kullanıcılar için test etmeye başladı. Instagram’a alışveriş sekmesini getirecek yeni özellikle birlikte kullanıcılar, kolay ve hızlı şekilde platform üzerinden alışveriş yapabilecek.

Popüler sosyal medya platformu Instagram, yeni özelliğini kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Küresel çapta başlatılan test süreci ile birlikte Instagram oldukça işlevsel bir özellik kazanacak. Güvenilir ve hızlı alışveriş yapma hedefiyle geliştirilen alışveriş özelliği ile kullanıcılar, markalardan ve içerik üreticilerden kolaylıkla alışveriş yapabilecekler. Ayrıca ürünler, kategorilere göre filtrelenebilecek.

Instagram’da “Hareketler”sekmesinin yerini alacak olan “Instagram Shop” sekmesi üzerinden takip edilen markalara erişilebilecek. Ancak ürünlerin tamamı alışveriş sekmesi üzerinden satın alınabilir olmayacak. Bazı markalardan alışveriş yapmak için kullanıcılar, markanın sayfasına yönlendirilebilir.

Instagram’ın alışveriş özelliğinin kullanıma sunulacağı tarih henüz belli değil. Uygulamadan çıkmadan alışveriş yapma imkanını sağlayan bu özelliğin test aşaması devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz