Eleven – Kendi Kadronu Kur

0
20869
eleven kendi kadronu kur uygulamasi

Futbol, dünyada en sevilen spor dalları arasında yer alıyor. Öyle ki günümüz teknolojisi de bu alana oldukça yer veriyor. Uygulama mağazalarında futbol maçlarını izlemek, skorları takip etmek ya da kendi takımınızı kurup stratejinizi belirleyebileceğiniz birçok mobil oyun ve uygulama bulunuyor.

Futbol meraklılarının en çok ilgi gösterdiği uygulamalardan biri olarak kadro kurma uygulamaları ise mağazalarda artık en çok indirilenler arasında yer alıyor diyebiliriz. Sanal ortamda hayalinizdeki takımı kurmanızı sağlayan çeşitli spor uygulamaları, mobil kullanıcılara heyecanlı bir deneyim yaşatıyor. Siz de dilediğiniz şekilde takım kadronuzu oluşturup yöneterek bu heyecanı yaşamak istiyorsanız size yeni bir uygulama önerisinde bulunmak istiyoruz. Uygulama mağazalarında yakın bir tarihte yerini alan Eleven – Kendi Kadronu Kur uygulaması ile bu heyecana ortak olabilirsiniz. Sizlere Eleven – Kendi Kadronu Kur uygulamasının detaylarından bahsedelim.

Eleven – Kendi Kadronu Kur

Eleven – Kendi Kadronu Kur uygulaması, halı saha kadronuzu, desteklediğiniz takımın ilk 11’ini ya da olmasını istediğiniz favori kadronuzu kurabileceğiniz bir kadro kurma uygulaması. Eleven uygulaması ile en prestijli takımların formalarını kullanarak istediğiniz takım kadrosunu oluşturabilirsiniz. Uygulamada 200’den fazla forma seçeneği bulunuyor.

Eleven – Kendi Kadronu Kur uygulamasında sahaya istediğiniz sayıda oyuncu yerleştirebilir, oluşturduğunuz kadrodaki her oyuncuya özel isim ve forma numarası verebilirsiniz. İstediğiniz şekilde özelleştirdiğiniz takım kadronuz, resim formatına dönüştürülerek kolaylıkla cihazınızın galerisine kaydedilebiliyor. Ayrıca yine basit bir şekilde, oluşturduğunuz takım kadronuzun görselini WhatsApp, Facebook, Instagram gibi popüler sosyal medya platformlarında arkadaşlarınızla paylaşabilme imkanınız da mevcut.

İspanya La liga, İngiltere Premier Lig, Almanya Bundesliga , İtalya Serie A, Türkiye Süper Ligi,  Fransa Ligue 1 takımlarının formalarını kullanarak dilediğiniz takım kadrosunu oluşturmaya hazır mısınız? Eleven – Kendi Kadronu Kur uygulaması ile en prestijli liglerin takımlarının formalarıyla sahada yer alın. Ancak bu özel formalar için uygulama içi satın alma yapmanız gerektiğini de belirtelim.

Siz de akıllı telefonunuzda bu deneyimi yaşamak isterseniz Eleven – Kendi Kadronu Kur uygulamasını ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Play Store’da bulunan Eleven – Kendi Kadronu Kur uygulamasını cihazınıza yükleyin ve takım kadronuzu oluşturmaya başlayın!

Eleven - Kendi Kadronu Kur
Eleven - Kendi Kadronu Kur
  • Eleven - Kendi Kadronu Kur Screenshot
  • Eleven - Kendi Kadronu Kur Screenshot
  • Eleven - Kendi Kadronu Kur Screenshot
  • Eleven - Kendi Kadronu Kur Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz