Raters – Film Önerileri Platformu

0
1543
raters film onerileri platformu uygulama inceleme

Film tutkunlarının oldukça hoşuna gidecek bir uygulamadan bahsedeceğiz. Raters – Film Önerileri Platformu “Ne izlesem?” derdine son veriyor. Kullanıcıların oylarına göre birbirinden güzel filmler keşfedeceğiniz bu uygulamada hemen harika öneriler almaya başlayın. O zaman sizleri Raters ile tanıştıralım!

Bazen film izlemek istediğimizde dakikalarca ne izleyeceğimize karar vermeye çalışıyoruz. Beğenilerinize göre film önerileri bulmak için internette sayfa sayfa gezdiğiniz zamanlar olmuştur. Peki, bu önerileri direkt bir uygulama içinde bulabileceğinizi biliyor musunuz? Raters – Film Önerileri Platformu, bunun üzerine tasarlanmış bir uygulama.

Anında Film Önerileri Alın

Raters – Film Önerileri Platformu’nda film zevkine güvendiğiniz kullanıcıların oylamalarına göre harika filmler keşfedebilirsiniz. Yeni filmler keşfetmenin basit ve eğlenceli bir yolunu sunan Raters’da oyla, yorum yap ve değerlendirmelerini paylaş. Arkadaşlarından ve Raters topluluğundan anında film önerileri al!

Uygulamada kullanıcı oylamalarından yararlanabileceğinizi söyledik. Peki zevkinize göre film bulabilmek için kullanıcıları nasıl bulacaksınız?  Raters sizi benzer zevki olan diğer kullanıcılarla eşleştirecek ve hemen harika öneriler almaya başlayacaksınız. Dolayısıyla uygulamayı yükleyip açtıktan sonra beğendiğiniz türleri, yapımları belirtiyorsunuz.

Film zevki sizinkilerle eşleşen kişiler tarafından onaylanan filmler öneriliyor. Daha fazla kişiyi takip ederek daha uygun ve zengin öneriler almanız mümkün olacaktır. Anında kişiselleştirilmiş öneriler sunan Raters – Film Önerileri Platformu’nda arkadaşlarınızı etiketleyin ve tüm grup için öneriler alın!

Filtreleyerek Yeni Filmler Keşfedin

Filmler için önerileri alırken bu önerileri türe, süreye, çıkış tarihine ve çok daha fazlasına göre filtreleyebilme imkanınız olduğunu da belirtelim. Hangi yılın filmlerini görmek istediğinizi, filmin türünü seçip önerileri daha kategorize edilmiş halde alabilirsiniz. Bu filmleri listenize alabilir; daha sonra izlemek üzere not alabilirsiniz.

Raters – Film Önerileri Platformu’nda arkadaşlarınızın yorumları ve çevrimiçi nerede izleyeceğiniz de dahil olmak üzere her film için en önemli bilgilere erişebiliyorsunuz. Bu özellikler de uygulamayı çekici kılıyor.

Yeni filmler keşfetmek ve film önerilerini daha eğlenceli ve kolay bir şekilde bulabilmek için Raters – Film Önerileri Platformu’nu deneyimlemenizi öneririz. Uygulamayı Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Raters - Film Önerileri
Raters - Film Önerileri
  • Raters - Film Önerileri Screenshot
  • Raters - Film Önerileri Screenshot
  • Raters - Film Önerileri Screenshot
  • Raters - Film Önerileri Screenshot
  • Raters - Film Önerileri Screenshot
  • Raters - Film Önerileri Screenshot
  • Raters - Film Önerileri Screenshot
  • Raters - Film Önerileri Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz