Amazon Prime Video, Ekim Ayı İçeriklerini Açıkladı

0
1162
amazon prime ekim icerikleri

Amazon Prime Video, Ekim 2021 içeriklerini duyurdu. Ekim ayında Amazon Prime abonelerini dikkat çekici yapımlar bekliyor. Yeni dizi ve filmlerin yayın tarihleri haberimizde.

Amazon’un çevrimiçi video hizmeti Amazon Prime Video, ekim içerikleriyle aboneleri karşılıyor. Her ay yeni içerikler eklenen platform için bu ayın yapımları da belli oldu. Amazon Prime Video’nun Türkiye’de yayınlayacağı içerikler açıklandı. Peki, Amazon Prime abonelerini hangi yapımlar bekliyor? Birlikte bakalım.

Amazon Prime Video Ekim 2021 Yapımları

Welcome To The Blumhouse – 1 & 8 Ekim

Yapımcılığını Blumhouse Television ve Amazon Studios‘un üstlendiği Welcome to The Blumhouse’un yeni bölümleri ekim ayında yayınlanıyor. Dizinin ilk iki bölümü Bingo Hell ve Black as Night 1 Ekim’de yayınlandı. Madres ve The Manor adlı bölümleri 8 Ekim’de yayına girecek. Antolojik gerilim-korku serisinin yeni sezonu sarsıcı gerilimleri eşsiz hikâyeler aracılığıyla dört farklı hikâye üzerinden aktarıyor.

Justin Bieber: Our World – 8 Ekim

Yönetmen koltuğunda Michael D. Ratner’in yer aldığı “Justin Bieber: Our World” 8 Ekim Cuma günü Prime Video Türkiye üzerinden yayınlanacak. Dünyaca ünlü sanatçı Justin Bieber’in eşsiz konseri “T-Mobile Presents New Year’s Eve Live with Justin Bieber”a hazırlanırken yaşadıklarını ekranlara taşıyan “Justin Bieber: Our World”, izleyenleri konserin sahne arkasına, sahnesine ve sanatçının özel dünyasına götürüyor.

I Know What You Did Last Summer –15 Ekim

amazon prime i know what you did last summer

Sara Goodman’ın yazıp yapımcılığını üstlendiği “I Know What You Did Last Summer”, 15 Ekim Cuma günü Prime Video Türkiye’de gösterime girecek. Lois Duncan’ın, ikonik 1997 yapımı aynı isimli filminin de temelini oluşturan, 1973 tarihli romanından uyarlanan dizi,  mezuniyet gecelerinde gerçekleşen, ölümle sonuçlanan araba kazasından bir yıl sonra acımasız bir katil tarafından musallat olunan, karanlık bir sırla birbirine bağlı bir grup genci odak noktasına alıyor.

Maradona: Blessed Dream –29 Ekim

amazon prime maradona

Yapımcılığını Dhana Media ve Latin We ortaklığında BTF Media’nın üstlendiği biyografik dizi “Maradona: Blessed Dream” 29 Ekim Cuma günü Prime Video Türkiye üzerinden izleyicilerle buluşacak. 10 bölümden oluşan dizi, Diego Armando Maradona’nın, anavatanı Arjantin’deki Villa Fiorito’daki mütevazi başlangıcından Barselona ve Napoli’deki ezber bozan kariyerine ve milli takımının  Meksika’da 1986 Dünya Kupası’nı kazanmasına kadar uzanan hayatını ve üretken kariyerini ekranlara taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz