Photable – Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

0
2835

Fotoğraflarınız üzerinde düzenleme yapmak, yeni stickerlar eklemek ve birbirinden renkli efektler vermek istiyorsanız Photable uygulaması tam da bu isteklerinize karşılık veren bir uygulamadır.

Photable fotoğraf düzenleme uygulamasını diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarından ayıran en belirgin özelliklerden bir tanesi fotoğraf kolajlama imkanı sunuyor olmasıdır. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak istediğiniz fotoğraflar arasında bir seçim yapamıyorsanız bunun için kolaj yapıp hepsini aynı çerçeve içinde paylaşabilirsiniz. Tam da bu noktada Photable uygulamasını kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı çerçeve seçenekleri ile saniyeler içinde istediğiniz fotoğrafları bir araya getirebilirsiniz.

En fazla 12 fotoğrafı bir araya getirmenize izin veren kolaj özelliği pek çok farklı çerçeve içeriyor. Fotoğraflarınızı farklı dizilim ve görünümlere sahip olan çerçevelerden herhangi bir tanesini kullanarak bir araya getirmeniz yalnızca saniyelerinizi alacaktır. Siz de fotoğraf kolajı yapmak istiyorsanız Photable uygulamasını kullanabilirsiniz.

Photable uygulaması ile kolaj yapmanın yani sıra fotoğraflarınıza birbirinden renkli çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Öyle ki bu çıkartmalar arasında bulunan sixpack ile daha fit bir görünüme bile sahip olabilirsiniz. Onlarca çıkartma arasında fotoğrafınızın temasına en uygun çıkartmayı bularak anında fotoğrafınızı daha renkli ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Renkli çıkartmaların yanı sıra fotoğraflarınıza metinler ekleyebilirsiniz. Farklı font ve stillere sahip olan seçeneklerden herhangi birini seçerek istediğinizi yazabilirsiniz.

Photable mobil uygulaması, kolaj yaptığınız ya da düzenlediğinizi fotoğraflarınızı bütün sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanıza olanak sağlar. Bunun için sosyal medya hesaplarınızı uygulama ile ilişkilendirmeniz gerekiyor. Sonrasında paylaş butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Saniyeler içinde Facebook, Instagram ve Twitter başta olmak üzere en popüler sosyal medya uygulamalarında fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.

Photable uygulaması iOS işletim sistemlerinde çalışan ücretsiz bir fotoğraf düzenleme ve kolaj yapma uygulamasıdır. App Store üzerinden indirebilir hemen düzenleme yapabilirsiniz. Uygulamanın aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı abonelik versiyonu bulunuyor. aylık abonelik almak için $4.99, yıllık abonelik almak için ise $23,99 ödemeniz gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here