Sözde – İlham Verici Aforizmalar

0
2941

Günlük hayatın koşturması ve yorucu iş temposu arasında birkaç saniyeliğine güzel bir cümle okumak ister misiniz? eğer sizinde böyle bir duraklamaya ihtiyacınız varsa App Store mağazasında bulunan Sözde uygulamasını indirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde gün içinde telefon ekranınızda beliren yazıları okuyarak anlık keyifler yaşayabilirsiniz.

Sözde mobil uygulaması, Ali Yılmaz tarafından geliştirilen bir mobil uygulamadır. Güzel bir amaca hizmet eden bu uygulama şu an için az kişi tarafından biliniyor ve kullanılıyor. Uygulamanın az kişi tarafından bilinmesi akıllara kötü bir uygulama olduğu için mi sorusunu getirebilir ama tam tersi uygulama App Store üzerinden oldukça iyi yorumlar alıyor. Uygulamayı indiren kullanıcılar sözlerin ve uygulamanın çok iyi olduğunu dile getiriyorlar.

Dünyaca ünlü düşünürlerin birbirinden güzel alıntılarından Türk Edebiyatının birbirinden değerli şairlerine, yazarlarına kadar pek çok kişinin unutulmaz söz ve şiirlerini bu uygulama içinde bulabilirsiniz. Gün içinde kısa notlar halinde gelen bu yazılar birbirinden güzel arkaplan fotoğrafları üzerinde yer alıyor. Hem gözünüzü hem ruhunuzu dinlendirmek isterseniz bu uygulamayı indirebilirsiniz.

“Söylenen her ne ise boşa söylenmemiştir.” cümlesinden yola çıkarak yazılan bu uygulama Widget deneyimi sayesinde telefon ekranınızda beliren bu yazıları okuyarak sizde Sözde deneyiminizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

iOS işletim sistemini destekleyen cihazlarda çalışan Sözde uygulaması sunduğu aforizmalar ile hayatınızda bir farklılık yaratacak. Bu aforizmaların yüklenebilmesi için cihazınızda aktif olarak kullanılan bir iCloud hesabının olması ve iCloud Drive’ın açık olması gerektiğini belirtelim.

Uygulama içinde hemen hemen her alanda söylenmiş sözleri bulmanız mümkün oluyor. Uygulamanın daha fazla geliştirilip geliştirilmeyeceği ise şu an için bilinmiyor. Aynı şekilde Android işletim sistemi için bir sürüm yayınlanacak mı merak konusu.

Sözde mobil uygulaması 0.59 TL gibi oldukça düşük bir ücret ile App Store üzerinde yer alıyor. Mobil uyumlu yapısı, kullanıcı dostu arayüzü ve birbirinden anlamlı sözleri ile Sözde uygulaması size farklı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Siz de gün içinde birkaç dakikalığına kendinizi ödüllendirmek istiyorsanız bu uygulamayı indirebilirsiniz.

‎Sözde
‎Sözde
Developer: Ali YILMAZ
Price: Free
  • ‎Sözde Screenshot
  • ‎Sözde Screenshot
  • ‎Sözde Screenshot
  • ‎Sözde Screenshot
  • ‎Sözde Screenshot
  • ‎Sözde Screenshot
  • ‎Sözde Screenshot
  • ‎Sözde Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz