Paypal Mobil Uygulaması

0
1857

Dünyanın pek çok ülkesinde yaygın bir şekilde kullanılan Paypal iPhone uygulaması, hareket halindeyken bile kullanıma imkan veriyor. Yani PayPal ile para göndermek ya da alışveriş yapmak için bilgisayar başında olmanıza gerek duyulmuyor.

Para transferi ya da ödeme sırasında kart bilgilerini paylaşmak istemeyen, daha doğrusu güvenlik bakımından herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmanın şüphe uyandırdığı kişilerin tercihi olan uygulamayı her zaman her yerde kullanabilmek mümkün.

PayPal ile ister arkadaşınıza olan borcunuzu ödeyin, ister hediye için para gönderin, ister para talep edin. Hiçbir detayla uğraşmadan dünyanın en hızlı para transferini gerçekleştirin. Bununla birlikte PayPal’da sahip olduğunuz hesabı kolaylıkla yönetebilir, bakiyenizi kontrol edebilir ya da geçmiş işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin hepsini yapmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Alışverişlerinizde ya da web sitenizde ödeme alırken işlemlerinizi birkaç tıkla halledin. PayPal güvencesinin keyfini çıkarırken, bırakın zaman sizin için aksın.

Uygulamayı kullanmak için kredi kartına sahip olmanız şart değil. Zaten PayPal’ın esas amacı bir e-posta adresi aracılığı ile para gönderip alabilmenizi sağlamak. Ödemelerinizde büyük kolaylık ve zaman tasarrufu sağlayan, aynı zamanda finansal bilgilerinizi güvende tutan Paypal uygulamasını, cihazınıza uygun olan mağazayı ziyaret ederek ücretsiz edinebilirsiniz.

Güvenliği, Alıcı ve Satıcı Korumaları ile sağlayan uygulama, kullanıcılarına yetkisiz bir ödeme alınması durumunda ya da bir alıcının ürünün kendisine ulaşmadığını belirtmesi halinde hiçbir masraf çıkarmaksızın satışın tüm bedeli kapsamında koruma sağlıyor. Eğer ki, alıcı konumundaysanız, satın aldığınız bir ürün elinize ulaşmadığında ya da size tanıtılandan farklı çıktığında PayPal Alıcı Koruması ile paranız tamamen iade ediliyor. Tüm web sitelerinden yapılan alışverişlerinizde geçerli olan bu koruma, gönül rahatlığıyla online alışveriş yapabilmenizi sağlıyor.

Destek ekibi 7/24 hazırda bulunan PayPal, her türlü hırsızlık, dolandırıcılık, kimlik avına karşı her işlem için koruma sağlıyor. Bunu da sahip olduğu şifreleme sistemi ile gerçekleştiriyor. Herhangi bir dolandırıcılık durumundan şüphe duyulduğunda uzmanlar devreye giriyor ve şüpheli faaliyetler tespit edilerek bu kötü amaçlı işlemlerden korunmanıza yardımcı olunuyor. Daha özgür ve güvenli işlemler için bu uygulama tam size göre.

‎PayPal: Mobile Cash
‎PayPal: Mobile Cash
Developer: PayPal, Inc.
Price: Free
 • ‎PayPal: Mobile Cash Screenshot
 • ‎PayPal: Mobile Cash Screenshot
 • ‎PayPal: Mobile Cash Screenshot
 • ‎PayPal: Mobile Cash Screenshot
 • ‎PayPal: Mobile Cash Screenshot
 • ‎PayPal: Mobile Cash Screenshot
PayPal
PayPal
Developer: PayPal Mobile
Price: Free
 • PayPal Screenshot
 • PayPal Screenshot
 • PayPal Screenshot
 • PayPal Screenshot
 • PayPal Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here