Litely

0
2587

Gün geçmiyor ki fotoğraf çekmeden bir anımız geçmesin. Her anımızı görüntülemeyi, paylaşmayı o kadar benimsedik ki ister istemez bu alanda uzmanlaşmaya başladık. Fotoğrafların kalitesi, rengi, açısı, ışığı, tonu derken artık birçok nitelik yakın markajımızda. Haliyle fotoğrafları düzenlemek için kullandığımız uygulamalarla birlikte, henüz kullanıcılarla buluşan aplikasyonların da sayısı artıyor. Bu kadar çok uygulama varken, seçim yapmak da gittikçe zorlaşıyor.

İşte bu seçim sürecinde sahip olduğu özelliklerle karar vermemizi kolaylaştıracak hem de tüm beklentilerimizi karşılayacak olan uygulamalardan biri, Litely. Saniyeler içinde fotoğraflarda harikalar yaratmak Litely ile mümkün. Litely Başlangıç paketinin içerdiği 9 mükemmel ve profesyonel ön ayara ek olarak mağazada bulunan diğer 66 ön ayara göz atabilirsiniz. Bununla birlikte, gelecek güncellemelerde yeni paketlerin ekleneceği biliniyor.

Litely, parmakla kullanılabilen ve sürükleme özelliği bulunan bir ara yüze sahip. Bu sayede daha az dokunuşla çok daha hızlı düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Panoramik fotoğraflar için ise jiroskop desteği bulunan aplikasyon, tam ekranlı düzenleme yapmanıza olanak tanıyor. Akıllı Ayarlar netlik, ışıklama, titreşim ve iyi bir kompozisyon için fazlasıyla etkin bir özellik. İyi bir fotoğrafın sırrı olan odaklama ve ışık için, fotoğraflarınızın köşelerini karartmak amacıyla kıstırmanıza yarayan Özel Vignette Efekti, sık kullanılan efektler arasında yerini alıyor. Öncesi ve Sonrası görünümlerini sadece iki parmak dokunuşuyla görüntüleyebilirsiniz. Bunların dışında, orijinal fotoğraflarınızın daima saklandığı Litely uygulamasında, tahrip edici olmayan bir düzenleme özelliği sunuluyor. Böylelikle, istediğiniz ayarı istediğiniz zaman ve istediğiniz sırada değiştirebiliyor hatta geri alabiliyorsunuz. Yeryüzü, Kül, Maceracı, Ember, Sıcak ve Arctic uygulama içi satın alabileceğiniz popüler efektlerden birkaçı.

-Reklam-

İstediğim görüntüyü elde edemedim, renkler çok soluk görünüyor diye üzülmeyin. Bu uygulama sayesinde artık soluk tonlara veda edebilirsiniz. Çeşitli donanımlar ve görsel tweaks ile güncellenen 1.1.5 sürümü, yenilikleriyle göz dolduruyor. Birbirinden güzel film sahnesi tonları ekleyebileceğiniz ve fotoğraflarınızı netlik, kırpma, ışıklama, vignette ve titreşim efektleri ile daha da güzelleştirebileceğiniz Litely uygulamasını hemen indirmek için AppStore’a uğrayın. Ücretsiz olarak uygulamayı edinin. Fotoğraflarınızı kendi zevkinize göre yorumlayın, benzersiz görüntüler yaratın.

‎Litely
‎Litely
Developer: Litely LLC
Price: Free+
  • ‎Litely Screenshot
  • ‎Litely Screenshot
  • ‎Litely Screenshot
  • ‎Litely Screenshot
  • ‎Litely Screenshot
  • ‎Litely Screenshot
  • ‎Litely Screenshot
  • ‎Litely Screenshot
  • ‎Litely Screenshot
  • ‎Litely Screenshot

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here