Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı ve 3D Ev Tasarımcısı

0
5527
oda planlayicisi uygulamasi

Yaşam alanımızı oluştururken hem konfor sunmasına hem de tarzımıza uygun olmasına dikkat ederiz. Ev dekorasyonu bu anlamda kendimizi yansıtabileceğimiz bir alan olmasıyla özellikle günümüzde oldukça özen gösterilen ve uğraş gerektiren bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Evinizin içinde bir değişiklik yapmak istediğinizde zorlanıyorsanız ya da öncesinde tasarımı görerek fikir sahibi olmak istiyorsanız size bu konuda yardımcı olacak güzel bir uygulama önermek istiyoruz. Uygulama mağazalarında ev dekorasyonu için geliştirilmiş birçok uygulama bulunuyor. Biz bunlar arasından en çok kullanılan ve en beğenilenlerden Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı ve 3D Ev Tasarımcısı uygulamasını seçip sizler için inceledik. Detaylarını paylaştığımız yazımızda uygulamanın özelliklerini ve nasıl kullanıldığını bulabilirsiniz.

Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı ve 3D Ev Tasarımcısı, iç mimari fikirleri edinerek evinizin istediğiniz alanını tasarlarken size rehber olacak bir uygulama. Evinizin en iyi tasarımcısı olacak bu uygulama ile hayalinizdeki tasarımları görselleştirebilir ve buradan yola çıkarak düzenlemelerinize yön verebilirsiniz. Ev dekore ederken öncelikle iyi bir inceleme yapıp evin boyutlarını göz önünde bulundurarak hareket etmek oldukça önemli. Uygulamada da her şeyin boyutunun detaylı olarak görünmesi bu konuda işinizi kolaylaştıracaktır. Duvar renginden mobilya düzenine kadar tüm ayrıntılar üzerinde çalışabileceğiniz Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı ve 3D Ev Tasarımcısı uygulamasının ürün kataloğu kısmından istediğiniz ürünü, boyutuna uygun olarak dilediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz.

Ev içerisinde sürekli eşyaların yerini değiştirme uğraşından sizi kurtararak yapmak istediğiniz değişiklikleri öncesinde görselleştirmenizi ve buna göre karar vermenizi sağlayan Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı ve 3D Ev Tasarımcısı uygulaması ile evinizdeki her alanda harikalar yaratabilirsiniz. Evinizdeki pek çok yeri hem kendi fikirlerinizle hem de başkalarından ilham alarak dekore edebilme imkanınız var. Kullanıcıların kendi projelerini paylaştığı oda düzenleriyle değişik, yaratıcı fikirler edinmeniz mümkün. Paylaşılan içerikler üzerinde sizler de düzenleme yapabilirsiniz. En iyi kullanıcıların bulunduğu kategoride hem şehrinizdeki, ülkenizdeki hem de dünya genelindeki ilham kaynağınız olabilecek kişileri görebilirsiniz.

Hazır Projeler

Uygulamada kendi planınızı oluşturmanızın yanında uzmanların hazırladığı planlardan biriyle de tasarım çalışmanıza başlayabiliyorsunuz. Evinizin düzeni için yeni bir bakış açısı getirecek birçok dekorasyon fikriyle ve gerçekçi görüntülerle hayallerinizin hayat bulmasını sağlayabilirsiniz. Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı ve 3D Ev Tasarımcısı uygulaması mutfak, salon, banyo, çocuk odası, yemek odası, ev ofisi hatta garaj gibi pek çok alan için 3D tasarım temaları sunuyor.

Kapsamlı mobilya kataloğu, sınırsız oda oluşturma, yüksek çözünürlüğe sahip görüntüler için uygulamanın premium kullanıcısı olmanız gerektiğini de not düşelim. Uygulamayı daha verimli kullanabilmenizi sağlayan bu gibi ek özellikler haftalık, aylık veya yıllık abonelik ile sunuluyor.

Evinizi baştan yaratmanıza, yaşam alanınızı kolaylıkla dekore etmenize yardımcı olacak Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı ve 3D Ev Tasarımcısı uygulamasına siz de bir şans vermek isterseniz Play Store ve App Store mağazalarından ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

‎Ev dekorasyon: 3D dizayn
‎Ev dekorasyon: 3D dizayn
  • ‎Ev dekorasyon: 3D dizayn Screenshot
  • ‎Ev dekorasyon: 3D dizayn Screenshot
  • ‎Ev dekorasyon: 3D dizayn Screenshot
  • ‎Ev dekorasyon: 3D dizayn Screenshot
  • ‎Ev dekorasyon: 3D dizayn Screenshot
  • ‎Ev dekorasyon: 3D dizayn Screenshot
  • ‎Ev dekorasyon: 3D dizayn Screenshot
  • ‎Ev dekorasyon: 3D dizayn Screenshot
  • ‎Ev dekorasyon: 3D dizayn Screenshot
  • ‎Ev dekorasyon: 3D dizayn Screenshot

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz