Vine Efsanesi Byte Uygulaması İle Geri Dönüyor

0
1359
byte uygulamasi

2013 yılında hayatımıza giren Vine uygulaması, kullanıcılar tarafından oldukça sevilmişti. 6 saniyelik kısa videolar çekip paylaşmanızı sağlayan uygulama 2016 yılında ise kullanıma kapatılmıştı. Bir zamanların efsanesi olan Vine, şimdi ise Byte isimli yeni video paylaşım uygulaması ile geri dönerek kullanıcıları sevindirdi.

Vine, kullanıma sunulmasından itibaren sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan ve takip edilen bir uygulamaydı. Paylaşılan eğlenceli içeriklerin izlenme oranları da oldukça yüksek ve hala farklı sosyal medya uygulamaları üzerinden sıklıkla paylaşımları yapılıyor. Vine’ın ortak kurucularından Dom Hofmann, bu sevilen uygulamayı Byte ismiyle tekrar hayatımıza getirdi. Hofmann, yeni uygulamanın geleceğine dair daha öncesinde ipuçları vermişti ancak ne zaman kullanıma sunulacağı belli değildi. Twitter hesabı üzerinden Byte uygulamasının piyasaya sürüldüğünü duyuran Hofmann, kullanıcılara güzel haberi verdi. Şuan için ABD’de kullanıma açılan uygulamanın yakın zamanda Türkiye ve diğer ülkelerdeki kullanıcılar için de açılması bekleniyor.

Dom Hofmann, yeni uygulama Byte ile ilgili verdiği röportajda içerik üreticileri için ödeme yapılacağını ve buna yardımcı olması için bir gelir paylaşım mekanizması geliştireceklerini de duyurdu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz