Freeletics Nutrition – Mobil Beslenme Koçu

0
4579

Freeletics Nutrition, cihazınıza indirdiğiniz andan itibaren bireysel ihtiyaç ve hedefleriniz doğrultusunda uygun beslenmeniz için en ileri teknolojiyle harmanlanmış dijital bir koç olarak hayatınıza dahil oluyor. Kilo kaybetmekten hacim kazanmaya kadar hatta sağlığınızı en basit haliyle kuvvetlendirmek için tamamen size özel bir beslenme programıyla destek sunuyor. Bu nedenle Freeletics Nutrition bir diyet ya da kalori hesaplama aplikasyonu değil. Uygulama, vücudunuzun optimum kilo seviyesinde kalmasını sağlamak için sağlıklı bir yeme tarzı benimsemenizi hedefliyor.

Düzgün beslenin ve hedeflerinize ulaşın mottosuyla hareket ettiğini söyleyebileceğimiz aplikasyon, çok daha hızlı ve doğru sonuçlar alabilmeniz için beslenme ve eğitim uzmanları tarafından geliştirilmiş. Freeletics Nutrition sayesinde düzgün beslenme yaklaşımından faydalanarak sağlıklı bir yaşam tarzını hayatınıza entegre edebilirsiniz. Unutmayın; ister bir atlet olun ister bir öğrenci veya bir ebeveyn, mesleğiniz ya da uğraşınız ne olursa olsun başarınızın temelinde iyi bir beslenme yatar.

Uygulamanın günlük olarak hayatınıza kattıklarından bahsedecek olursak önceliği, oldukça bireyselleştirilmiş ve hedefe yönelik olan beslenme desteğine vermeliyiz. İkincilik ise; kahvaltı, öğle ve akşam öğünleriniz için keşfedebileceğiniz birbirinden lezzetli ve kaliteli tariflerin. Tüm yemekleri tercihlerinize göre uyarlanmış haliyle bulabilirsiniz. Ayrıca dışarıda yemek için seçiminizin yerine tercih edebileceğiniz tarifler ve alternatifler ile esnek olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bunların dışında aplikasyona egzersiz çalışmalarınızı girdiğinizde beslenme planınız buna göre ayarlanıyor. Hedefiniz doğrultusunda katettiğiniz mesafeyi ise profiliniz üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Üyeliğinizi 3 ile 12 aylık dönem arasında seçerek, istediğiniz sonuca ulaşabilmek için makro-besin oranlarıyla ölçülendirilmiş tarifleri içeren Makro Modüllere göre yapılandırılan öğün planlarından yararlanabilirsiniz. Ücretsiz olarak App Store mağazasından yükleyebileceğiniz Freeletics Nutrition uygulamasını kullanmak için iOS 9.0 ve üzeri sürümündeki cihazlara sahip olmanız yeterli. Birkaç gün önce güncel versiyonu kullanıcılara sunulan aplikasyonda ufak değişikler de söz konusu. “Kas Kazanma” hedefi “Hacim Kazanma” olarak değiştirilmiş. Nedeni ise; tıpkı Arnold gibi, hacmi kas kütlesine dönüştürmenin yolunun idman yapmaktan geçmesi. Diğer bir değişiklik ise Ayarlar bölümünde yer alan Bilgi ve Yardım Merkezi bağlantılarının artık doğru yerde olması.
Her açıdan donanımlı ve etkili bir hizmet sunan bu uygulamayı indirin, yaşamınızda yeni ve sağlıklı bir sayfa açın.

‎Freeletics Nutrition
‎Freeletics Nutrition
Developer: Freeletics GmbH
Price: Free+
  • ‎Freeletics Nutrition Screenshot
  • ‎Freeletics Nutrition Screenshot
  • ‎Freeletics Nutrition Screenshot
  • ‎Freeletics Nutrition Screenshot
  • ‎Freeletics Nutrition Screenshot
Freeletics Nutrition
Freeletics Nutrition
Developer: Freeletics
Price: Free
  • Freeletics Nutrition Screenshot
  • Freeletics Nutrition Screenshot
  • Freeletics Nutrition Screenshot
  • Freeletics Nutrition Screenshot
  • Freeletics Nutrition Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz