Nichi İle Instagram Hikayelerinizi Düzenleyin

0
3398
nichi kolaj uygulamasi

Instagram, günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer alıyor. Neredeyse artık herkesin akıllı telefonunda bulunan uygulama, en çok vakit geçirilen ve en çok paylaşım yapılan uygulamalardan biri. Instagram hesaplarının bir nevi kişinin kimliğinin yerini aldığını da söylemek pek yanlış olmaz diye düşünüyoruz. Herkesin kendi hayatını yansıttığı gönderiler ve hikayelerle analiz yapabiliyoruz. Çağımızın trend uygulaması Instagram’da, paylaşımları istediğimiz gibi düzenleyebilmek için de birçok uygulama geliştirildi. Bu yazımızda da Instagram hikayeleriniz için size yardımcı olacak Nichi: Collage & Stories Maker uygulamasından bahsedeceğiz. Nichi: Collage & Stories Maker uygulaması, Instagram hikayeleri için kolaj düzenleri oluşturmanıza yardımcı olan bir hikaye editörü görevi yapıyor. Yaratıcı hikayeler oluşturmak ve kendi tarzınızla fark yaratmak istiyorsanız Nichi: Collage & Stories Maker uygulamasını oldukça seveceksiniz. Sizler için incelediğimiz bu başarılı uygulamanın detaylarından bahsetmek istiyoruz.

Günlük hayatınızı kaydettiğiniz Instagram hikayeler için paylaşımlarınızı daha güçlü ve istediğiniz yönde yapabilmenize yardımcı olan Nichi: Collage & Stories Maker uygulaması, kolay bir kullanım sunuyor. Fotoğraflarınızdan kolajlar oluşturarak bunları çeşitli düzenleme araçlarıyla dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz hikayeleri metin, ücretsiz çıkartmalar, çerçeveler, şablonlar ekleyebiliyorsunuz. Birbirinden güzel filtre seçenekleri ve arka plan görsellerini Nichi: Collage & Stories Maker uygulamasında bulabilirsiniz. Fotoğrafınız ve videonuzla eşleşmesi açısından arka plan rengini uygun şekilde değiştirerek hikayelerinizde uyumu yakalayın.

Farklı Kolajlarla Hikayelerinizi Tasarlayın

Nichi: Collage & Stories Maker uygulamasıyla beğendiğiniz fotoğraflarınızı seçerek kolaj oluşturup hikayelerinizle farklılıklar yaratmanız mümkün. Çarpıcı efektler ve araçlarla birlikte dikkat çekici kolajlar oluşturarak kişisel sayfanızı dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

İstediğiniz tarza uygun şablonlar bulabileceğiniz Nichi: Collage & Stories Maker uygulaması, kendinizi yansıtan en iyi kareleri en güzel şekilde paylaşabilmenize yardımcı oluyor. Farklı yazı tipleri, trend filtre seçenekleri, hazır etiketler ya da kendi oluşturacağınız etiketlerle siz de paylaşımlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Instagram hikayelerinizi en güzel şekilde oluşturmak ve vurgulamak için Nichi: Collage & Stories Maker uygulamasına bir şans verebilirsiniz. Play Store ve App Store’da ücretsiz olarak yer alan uygulamayı cihazınıza yükleyerek hikayelerinizi dilediğiniz şekilde tasarlayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz